Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Podczas 6 grudnia przy ratuszu w Trzebiatowie odbędzie się gminna impreza mikołajkowa. Oprócz licznych, zaplanowanych atrakcji, będzie miała miejsce również kwesta na rzecz małej Mai Paszczyk. 

Подробнее на сайте: https://newsexplore.ru https://priornews.ru
https://hotsnews.ruGo to top of pagehttps://flarenews.ruhttps://automobyle.ruhttps://news101.ruhttps://maincredit.ruhttps://holdnews.ru https://newshead.ru
https://ultimnews.ru https://leadingnews.ruhttps://estascredit.ruhttps://prime-pc.ru https://topallnews.ruhttps://pc-room.ru
Dziewczynka ma obecnie 3,5 roku. Urodziła się ze złożoną wadą serca. Maja jest dobrze znana mieszkańcom Trzebiatowa, którzy wielokrotnie pokazali już swoje dobre serce, wspierając dziewczynkę w jej walce o zdrowie.
Tym razem celem kwesty będzie zebranie pieniędzy na ostatnią już operację serduszka Mai, która została wyznaczona na drugą połowę 2016 r. Operacja metodą Fontana zakończy całą 3-etapową korektę serduszka dziewczynki. Niemiecka klinika wyceniła operację na 36 500 Euro.
W związku z wysokością tej kwoty, rodzice dziewczynki zwracają się do wszystkich Ludzi Dobrej Woli o pomoc w zebraniu tej kwoty, ponieważ nie są w stanie samodzielnie sfinansować kosztów tego specjalistycznego leczenia. 
Każda złotówka a nawet malutki grosik przybliża do celu, którym jest zdrowie tej uroczej i radosnej dziewczynki. Bardzo ważne jest nie tylko wsparcie finansowe, ale również wsparcie psychiczne dla Mai oraz jej rodziców. Z tego powodu serdecznie prosimy Państwa o obecność na imprezie mikołajkowej w dniu 6 grudnia.
Nasza redakcja przyłącza się do apelu. 
 

Komentarze  

+3 #4 monika 2015-11-30 15:38
Dziękujemy Stowarzyszenie Prawo na Drodze
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #3 Kazimierz Dorociński 2015-11-30 11:20
Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Prawo na Drodze na ręce Pani mag Alicji Majewskiej Dyrektor Gimnazjum w Trzebiatowie przekazujemy 10 kamizelek odblaskowych z odręcznym podpisem Krzysztofa Głowackiego aktualnego Mistrza Świata w Boksie organizacji WBO w wadze junior ciężkiej. Kamizelki będą licytowane na rzecz Mai. Stowarzyszenie Prawo na Drodze na miejscu reprezentować będzie Agnieszka Gawrysiak uczennica II kl. Gimnazjum w Trzebiatowie. Maju Stowarzyszenie Prawo na Drodze jest z Tobą.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #2 OLO 2015-11-29 11:34
DAMY RADE!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #1 Elka 2015-11-29 09:47
Majeczko trzymaj się. Z naszą pomocą wyzdrowiejesz.
Cytować | Zgłoś administratorowi