Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Podczas 6 grudnia przy ratuszu w Trzebiatowie odbędzie się gminna impreza mikołajkowa. Oprócz licznych, zaplanowanych atrakcji, będzie miała miejsce również kwesta na rzecz małej Mai Paszczyk. 

Dziewczynka ma obecnie 3,5 roku. Urodziła się ze złożoną wadą serca. Maja jest dobrze znana mieszkańcom Trzebiatowa, którzy wielokrotnie pokazali już swoje dobre serce, wspierając dziewczynkę w jej walce o zdrowie.
Tym razem celem kwesty będzie zebranie pieniędzy na ostatnią już operację serduszka Mai, która została wyznaczona na drugą połowę 2016 r. Operacja metodą Fontana zakończy całą 3-etapową korektę serduszka dziewczynki. Niemiecka klinika wyceniła operację na 36 500 Euro.
W związku z wysokością tej kwoty, rodzice dziewczynki zwracają się do wszystkich Ludzi Dobrej Woli o pomoc w zebraniu tej kwoty, ponieważ nie są w stanie samodzielnie sfinansować kosztów tego specjalistycznego leczenia. 
Każda złotówka a nawet malutki grosik przybliża do celu, którym jest zdrowie tej uroczej i radosnej dziewczynki. Bardzo ważne jest nie tylko wsparcie finansowe, ale również wsparcie psychiczne dla Mai oraz jej rodziców. Z tego powodu serdecznie prosimy Państwa o obecność na imprezie mikołajkowej w dniu 6 grudnia.
Nasza redakcja przyłącza się do apelu. 
 

Komentarze  

+3 #4 monika 2015-11-30 15:38
Dziękujemy Stowarzyszenie Prawo na Drodze
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #3 Kazimierz Dorociński 2015-11-30 11:20
Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Prawo na Drodze na ręce Pani mag Alicji Majewskiej Dyrektor Gimnazjum w Trzebiatowie przekazujemy 10 kamizelek odblaskowych z odręcznym podpisem Krzysztofa Głowackiego aktualnego Mistrza Świata w Boksie organizacji WBO w wadze junior ciężkiej. Kamizelki będą licytowane na rzecz Mai. Stowarzyszenie Prawo na Drodze na miejscu reprezentować będzie Agnieszka Gawrysiak uczennica II kl. Gimnazjum w Trzebiatowie. Maju Stowarzyszenie Prawo na Drodze jest z Tobą.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #2 OLO 2015-11-29 11:34
DAMY RADE!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #1 Elka 2015-11-29 09:47
Majeczko trzymaj się. Z naszą pomocą wyzdrowiejesz.
Cytować | Zgłoś administratorowi