Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Spotkanie odbędzie się 3 grudnia 2015 o godz. 18.00, aula Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, Plac Lipowy 15

Szanowni Państwo,
minął rok od czasu ostatnich wyborów samorządowych. To dobry moment aby ten okres podsumować i ocenić efekty pracy Rady Miejskiej w Trzebiatowie.

W imieniu wszystkich radnych zapraszam Państwa na spotkanie, na którym będzie też okazja podyskutować o tym dokąd zmierza nasz samorząd, zapoznać się z bieżącym stanem gminnych finansów, dowiedzieć się o planach budżetowych na rok 2016 a także o szansach na uratowanie upadającego ZBK. Będzie to także dobry moment aby porozmawiać o trudnych relacjach Rada – Burmistrz i może wyjaśnić to co dla wielu niezrozumiałe. Wykorzystajcie Państwo szansę na bezpośrednie zadanie radnym pytań także na wszystkie inne nurtujące Was tematy.

W imieniu radnych zaprasza

Przewodniczący Rady Miejskiej
Mirosław Makarewicz

Komentarze  

0 #3 Portos 2015-12-09 13:51
W Polsce ludzie nie głosowali za PiSem - głosowali przeciw PO. W poprzednich wyborach głosowano przeciw przedstawicielowi Idziemy Razem marionetki PO, w ostatnich wyborach trzebiatowska społeczność również wypowiedziała się przeciwko marionetce PO czyli Idziemy Razem reprezentowanej przez Pana Sławomira Ruszkowskiego. 5 lat temu gdyby nie było Matusewicza to kto inny wygrałby wybory. Ludzie mają dość partyjniactwa, sitw i "koalicji" o klubach nie wspomnę - na pseudodemokratycznej szumowinie wyłonił się nowy klub miłośników gminy i teraz oni chcą zawalczyć o swoje. Na szczęście PiS wprowadzi kadencyjność jedyne lekarstwo na Polską demokracje.
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #2 Czesław L 2015-12-04 14:18
Spotkanie się odbyło są nawet dwie "relacje" w Gryfickim info - dziennikarskie bzdety i w Superportalu radosna twórczośc Tomcia Palucha (zawsze pcha paluchy między drzwi). Na co czekacie jako redakcja - chcecie być opiniotwórczy to bierzcie się do roboty - może Wy napiszecie o co Michalak zapytał Krychowiaka i jaką on miał minę udzielając odpowiedzi. Warto zobaczyć też błyskotliwy wywiad Matulewicza.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #1 Czesław L. 2015-11-27 22:06
Trudno po roku mówić o sukcesach, chociaż są widoczne (łańcuchy na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną są chyba najbardziej widoczne) inne sukcesy są w cieniu wielkich gminnych zdarzeń. Ale porażek jest sporo – w miasteczku gdzie wszyscy mówią tym samym językiem władze nie mogą się dogadać – winę ponoszą obie strony, zacietrzewienie, pieniactwo, szukanie dziury w całym i przede wszystkim nie uznawanie racji drugiej strony. Proszę Państwa Gmina to nie piaskownica z której można wyjść zabierając swoje zabawki. Podjęliście się jakiś obowiązków to je wykonujcie – wszyscy obiecywaliście działać na korzyść mieszkańców to to po prostu róbcie. Nie zwalajcie na siebie wzajemnie winy. Chcecie dobić finansowo gminę referendum – proszę bardzo ale może zróbcie to na swój rachunek. Nie dociera do Radnych to że Gmina przez lata będzie jeszcze spłacać fanaberie Pana Ruszkowskiego. Przed spotkaniem zróbcie sobie rachunek sumienia – będę na spotkaniu i każdego z Was szanowni Państwo zapytam – co konkretnie zrobiliście dla nas mieszkańców. Jak Wasze działania przekładają się na sukces Gminy i kiedy on nastąpi.
Cytować | Zgłoś administratorowi