Подробнее на сайте: Go to top of pagehttps://boomhealth.ru https://luckmedicine.ru https://honeymedicine.ruhttps://forcehealth.ru https://fullmedicine.ruhttps://elmedicino.ru https://youmedicine.ruhttps://italianmedicine.ruhttps://caremedicine.ruhttps://enjoyhealth.ruhttps://medicinearea.ruhttps://firehealth.ruhttps://primemedicine.ru https://qualitymedicine.ruhttps://plusmedicine.ru

Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Rowerzyści z Trzebiatowa i okolic, uczniowie szkół oraz wszyscy fani dwuśladów zjawili się w piątkowe przedpołudnie na trzebiatowskim rynku by wziąć udział w kampanii Bezpieczny Rowerzysta realizowanej w Gminie Trzebiatów.

Ulicami Trzebiatowa przejechała dziś Rowerowa Masa Krytyczna zorganizowana przez Gminę Trzebiatów wydarzenie miało na celu promowanie turystyki rowerowej oraz bezpiecznych zachowań w trakcie jazdy rowerowej. Ponad 100 rowerzystów pojawiło się na rynku by wspólnie przejechać ulicami miasta. Rowerzyści odebrali odblaski oraz kamizelki rowerowe, a także z rąk Burmistrza Trzebiatowa Zdzisława Matusewicza dyplomy uczestnictwa w kampanii Bezpieczny Rowerzysta prowadzonej przez naszą Gminę. Na rynku, za uprzejmością Policji można było skorzystać ze znakowania rowerów oraz sprawdzić swoje umiejętności na rowerowym torze przeszkód. Organizatorzy kierują serdeczne podziękowania kierujemy do osób oraz organizacji które wspierały nas przy organizacji tego wydarzenia: Szkoły Gminy Trzebiatów, Zarząd Dróg Gminnych i Gospodarki Komunalnej w Trzebiatowie, Komendy Powiatowej Policji w Gryficach, Straży Miejskiej w Trzebiatowie, a także Bank PKO BP, który wsparł inicjatywę. Jak mówią organizatorzy to na pewno nie ostatnia tego typu inicjatywa, być może jeszcze jesienią uda się zorganizować podobną imprezę, tak więc do następnego! Portal Temat.info był patronem medialnym tego wydarzenia. Zdjęcia z imprezy można zobaczyć m.in. na stronie fb Rowerowy Trzebiatów.
 

Komentarze  

+2 #1 Wika 2015-09-23 15:44
Fajnie, ale następnym razem na jesieni trzeba pojechać razem na ognisko i kiełbaski. To byłaby super nagroda dla wszystkich rowerzystów.
Cytować | Zgłoś administratorowi