Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Jak co roku 1 września młodsi i starsi uczniowie ruszyli do szkół.

Подробнее на сайте: https://bravemedicine.ruhttps://enjoymedicine.ru
https://focmedicine.ruhttps://washealth.ru https://rankmedicine.ru
https://whitemedicine.ru https://dearmedicine.ru https://keepmedicine.ru https://indianmedicine.ruhttps://yetimedicine.ru https://safemedicine.ru https://natural-cure.ru https://medicinego.ruhttps://medicineway.ruhttps://chinese-medicine.ru
Z wizytą na uroczystość rozpoczęcia roku udaliśmy się w mury Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebiatowie. W tym roku w trzebiatowskiej „Dwójce” w szkolnych ławkach zasiądzie ponad 370 uczniów. O najświeższe informacje z oświaty zapytaliśmy wicedyrektor Szkoły Panią Annę Kruczkowską.
 
– Od tego roku pięciolatki są obowiązkowo w zerówce, a sześciolatki obowiązkowo w pierwszej klasie. Oczywiście rodzice mogą liczyć na pełne wsparcie ze strony Szkoły. Pomimo, że rekrutacja ruszyła w kwietniu ostatnie dzieci zapisały się ostatniego dnia sierpnia. Cieszy nas taka aktywność rodziców, postaramy się spełnić wszystkie oczekiwania. – Zapewniła Anna Kruczkowska. 
 
Wszystkich zgromadzonych w upalny wtorkowy ranek przywitała pani Dyrektor Szkoły Ewa Zienowicz, zapraszając rodziców i uczniów w mury trzebiatowskiej placówki. 
Wśród licznie zgromadzonych na apelu uczniów, rodziców i gości udział wziął również Burmistrz Trzebiatowa Zdzisław Matusewicz. „Rozumiem jak ważnym wydarzeniem w życiu każdego ucznia jest początek roku szkolnego. Pewnie dla wielu z was jak również dla szanownych rodziców jest to pierwszy dzień w szkole. Tym bardziej chciałbym złożyć wszystkim Państwu życzenia sukcesu i samych piątek. Gronu pedagogicznemu natomiast składam najserdeczniejsze życzenia owocnej pracy i satysfakcji z pełnionego zadania."
 
 
 

Komentarze  

+7 #5 Gargamel 2015-09-04 12:29
Ej nie śmiejta się ludzie ze mnie. Przecież tak błyskotliwie bawiłem dzieci swoimi sucharami.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #4 miecio 2015-09-02 12:41
Cytuję janek:
Wiem, ze niedługo ten portal zamieni sie w tubę propagandowa matusewicza...

No pewnie najlepiej byłoby skakać za gargamelem:)?
Cytować | Zgłoś administratorowi
-11 #3 janek 2015-09-02 08:11
Wiem, ze niedługo ten portal zamieni sie w tubę propagandowa matusewicza...
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #2 miecio 2015-09-02 06:14
Dobra szkoła! Ciekawe czemu burmistrz tam zajrzał akurat
Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 #1 vertigo 2015-09-02 03:32
Tu burmistrz mówił składnie i logicznie, bo w Gryficach starosta plótł jakieś bzdury o referendum w sprawie przedłużenia wakacji. Błysnął żartem jak prowadzący w "Familiadzie"
Cytować | Zgłoś administratorowi