Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Liczymy na 30% poparcie w jesiennych wyborach i 3 lub 4 posłów w przyszłym parlamencie – mówi Grzegorz Czarnecki goszcząc w Trzebiatowie. 

W chwili obecnej Ruch Kukiza skupia działaczy z kilku różnych środowisk, które za cel wspólny postawiły sobie ideę zmiany ordynacji wyborczej. W ugrupowaniu znajdują się teraz osoby z ruchu Zmielonych oraz ruchu WOJownicy, część działaczy KNP, Ruchu Narodowego oraz  Stowarzyszenia Koliber.
 Na trzebiatowskim spotkaniu w ubiegły piątek (07.08) Czarnecki potwierdził, że pełne listy wyborcze również zostały zamknięte wczoraj i w tej chwili czekają na akceptację ośrodka centralnego. Wedle słów lidera Ruchu, każdy kandydat był szczegółowo weryfikowany pod kontem swojej dotychczasowej aktywności, doświadczenia  i dotychczasowej przynależności partyjnej. Lider zachodniopomorskiego Ruchu Kukiza przyznał również, że liczy na 3 lub nawet 4 posłów z lokalnej listy w przyszłym parlamencie. 
Jedną z kwestii jakiej Czarnecki nie potrafił sprecyzować była wizja przyszłego, potencjalnego sojuszu. – Nie możemy mówić o koalicji z kimkolwiek jeśli nie znamy intencji – odnosząc się do korelacji z postulatami JOW podkreślił. Koordynator zachodniopomorski rozwiał natomiast wątpliwości co do innych lokalnych struktur niż trzebiatowskie – Nie ma żadnego aktywnego koła w Gryficach ani w innych gminach powiatu, o których byśmy wiedzieli, że formalnie działają. –
Jedną z poważniejszych obaw budzi natomiast frekwencja referendalna. 
– Wakacyjny termin, mobilizacji, tym samym frekwencji nie sprzyja – zauważył obecny na spotkaniu Radny Gminy Trzebiatów Bogusław Barański. 
Grzegorz Czarnecki jest znanym fotografem artystą. Do tej pory działał aktywnie od początku istnienia w ruchu Zmieleni.
 
 

Komentarze  

+3 #2 Bogdan 2015-08-10 08:43
Widac entuzjazm ze hej. Trzymam kciuki ale slabo to widze
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #1 Mikus 2015-08-09 12:21
Matus szanse dostania sie do sejmu z listy kukiza = 0%, jedynka moze sie dostanie, ale jak widze po tym Czarneckim to nie wroze sukcesu. Niech lepiej wraca robic zdjecia.
Cytować | Zgłoś administratorowi