Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow

Jak na dobrą wakacyjną imprezę przystało druga edycja „Amerykańskiej Domówki” zapowiada się szałowo. Zadba o to m. in. drużyna Cheerleaderek!

Подробнее на сайте: http://hardcomputer.ruhttp://gromder.net http://codingway.ru Go to top of pagehttp://python-3.ruhttp://collect-computer.ruhttp://computermonster.ru https://python-scripts.com
http://pythonlearn.ru http://run-pc.ruhttp://build-biz.ru http://pro-java.ru http://live-code.ruhttp://collect-pc.ruhttp://hightechcomp.ruhttps://themes-wp.org
Pewnie spora część czytelników pamięta nasz artykuł wychwalający imprezę zorganizowaną przez B&B Events w poprzednie wakacje - Amerykańską Domówkę. Na samą myśl o tej imprezie robi się miło, więc gdy tylko dowiedzieliśmy się o kolejnej edycji postanowiliśmy podzielić się z Wami tą jakże fascynującą informacją.
 
Dokładnie tak - już 27 czerwca, specjalnie na rozpoczęcie wakacji w mrzeżyńskim Port Pubie, organizatorzy szykują pełną moc atrakcji! Zaczynając od licznych konkursów, poprzez zawody w beer ponga, aż do występu dziewczyn z AZS Cheerleaders. Mamy cichą nadzieję, że swoją obecnością zaszczyci nas również Jennifer Coolidge (matka Stiflera), której zabrakło na poprzedniej edycji.
 
My tam zdecydowanie będziemy i Wam także polecamy zawitać!
 
Wydarzenie na fb:  
 
Amerykańska Domówka vol. 2 | Rozpoczęcie WAKACJI!!!
 

Komentarze  

-2 #4 bob 2015-06-24 17:41
Szkoda ze tylko na zdj tak fajnie wygladaja, bo w rzeczywistosci i z bliska -tragedia. Pzdr Napalenców:D
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #3 Beef 2015-06-21 09:14
Eleganckie te maniurki. Wpadam tam!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #2 Sami 2015-06-20 11:38
bedzie grubo widze
Cytować | Zgłoś administratorowi
-5 #1 stifler 2015-06-20 08:39
Siemanko! Będę na imprezie i liczę na jakieś dobre łanie :D
Cytować | Zgłoś administratorowi