Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
Подробнее на сайте: https://indianmedicine.ru https://yetimedicine.ruhttps://enjoymedicine.ru https://bravemedicine.ruhttps://rankmedicine.ru https://whitemedicine.ruhttps://dearmedicine.ru
https://washealth.ruhttps://focmedicine.ru https://safemedicine.ru
https://keepmedicine.ru https://chinese-medicine.ruhttps://medicineway.ruhttps://medicinego.ruhttps://natural-cure.ru

2 maja w mrzeżyńskim Port Pubie nie może zabraknąć żądnego fana klubowych dźwięków. Rozpoczyna się letni sezon imprezowy.

W związku z nadchodzącym weekendem majowym wiele lokali postanowiło rozpocząć sezon imprezowy. Jednym z nich jest mrzeżyński Port Pub, który już wielokrotnie odwiedzaliśmy pełni przekonania, że impreza będzie przednia - a tak właśnie było!
 
Z pewnością i tym razem organizatorzy zrobią wszystko co w ich mocy, aby przekonać klubowiczów do tego miejsca. Jak sami mówią "Będzie to impreza pełna temperamentu!". Na imprezie możemy się spodziewać piekielnych promocji na barze, siarczystych brzmień wychodzących prosto z głośników oraz gorącej atmosfery, która rozpali we wszystkich chęć do zabawy.
 
My tam będziemy - Was też nie może zabraknąć!
Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/398642866982344/
 

Komentarze  

0 #2 krzysiek 2015-04-29 15:20
JEDNYM Z NICH /chyba jeden z nich ? / - ale opis Ok! siarczyste brzmienia ? Ogólnie podoba mi sie ten zachecający tekst -chociaż mnie tam być nie może -szkoda.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #1 Barney 2015-04-29 09:57
jasne ze tam bedziemy! takich imprez sie nie odpuszcza.. :)
Cytować | Zgłoś administratorowi