Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
Подробнее на сайте: https://medicinego.ru https://indianmedicine.ru
https://medicineway.ruhttps://bravemedicine.ruhttps://chinese-medicine.ruGo to top of pagehttps://dearmedicine.ru https://natural-cure.ru
https://yetimedicine.ruGo to top of page https://whitemedicine.ru https://keepmedicine.ruhttps://safemedicine.ru https://focmedicine.ru https://enjoymedicine.ru
Go to top of pagehttps://rankmedicine.ruhttps://washealth.ru

Już po raz 10 w miejscowości Trzebiatów (pow. Gryficki) w dniach od 8 do 10 maja będzie miało miejsce symboliczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Organizatorem imprezy jest Trzebiatowski Gang Motocyklowy (TGM). 

Z każdym rokiem impreza ta przyciąga coraz większą liczbę motocyklistów i motocyklistek, quadowców, jak również ‘zwykłych’ ludzi chcących obejrzeć  piękne maszyny i ‘skosztować’ choć trochę imprezy motocyklowej. 
 
Jak co roku motocykliści zaczynają od mszy św. w Sanktuarium w Trzebiatowie. Podczas mszy odbywa się święcenie kasków i motocykli. Po mszy, wpisująca się już na stałe jako tradycja, parada ulicami miasta, następnie przejazd na miejsce zlotu, gdzie czekać na wszystkich będzie poczęstunek w postaci kawy i ciasta, przygotowany przez motocyklistów z TGM-u, koncerty kapel rockowych/bluesowych oraz  wyśmienita zabawa do rana. 
Oprócz rozpoczęcia sezonu motocyklowego, TGM zrzeszony organizuje akcję zbiórki krwi pod tytułem ,,MOTOSERCE’’. Akcja prowadzona przez TGM odbywa się dwa razy do roku. Informacje na temat imprez organizowanych przez klub można znaleźć na plakatach rozwieszanych w miastach lub w sieci (http://www.tgm-zgy.eu lub na stronie  Facebooka – TrzebiatowskiGangMotocyklowy). 
 
Na koniec dodam tylko, że co piątek w siedzibie klubu w Trzebiatowie obowiązuje dzień otwarty; każdy może wpaść i wypytać co w tłokach gra ;-)
Zapraszamy!
 
Prezydent TGM
Marcin Majchrzak