Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
Подробнее на сайте: https://init-pc.ruhttps://autotodrive.ruhttps://controlcomputer.ruhttps://repairurauto.ruhttps://runcomputer.ruhttps://robustauto.ruhttps://computertab.ruGo to top of pagehttps://freshcomputer.ru https://oncomputer.ruhttps://avtoforward.ru https://dircomputer.ru https://proavtoremont.ruhttps://catchcomputer.ru
https://clearcomputer.ruhttps://ddauto.ru

W najbliższą sobotę, 7 lutego do Trzebiatowa dotrą uczestnicy marszu Nordic Walking "Zauważ mnie. Chodzi (p)o zdrowie”, który wiedzie z Malborka do Pyrzyc.

 
Celem marszu jest zwrócenie uwagi społeczeństwa i mediów na osoby chore na padaczkę. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do marszu.
 
Spotykamy się w sobotę o godz.12:40 na stacji paliw HL na ul. Kołobrzeskiej w Trzebiatowie. Następnie o godz.13:30 w Pałacu nad Młynówką odbędzie się spotkanie z uczestnikami marszu oraz prezentacja galerii sławnych ludzi chorych na epilepsję. Z kolei następnego dnia, 8 lutego jest możliwość włączenia się do marszu na trasie Trzebiatów-Nowogard.
 
14 lutego to nie tylko popularne Walentynki, to także Światowy Dzień Chorych na Padaczkę. Dlatego właśnie w tym dniu rozpoczyna się lub kończy przeprowadzana od 2009 roku Akcja "Zauważ Mnie". Od roku 2011 akcja przeprowadzana jest w formie marszu nordic walking. W tym roku jego uczestnicy pokonają ponad 530 kilometrową trasę z Malborka do Pyrzyc odwiedzając po drodze 17 miast, w których rozdawać będą specjalne "walentynki" z informacjami o padaczce. Przyłącz się do naszego marszu w swoim mieście i solidaryzuj się z chorymi na padaczkę. Patronat nad akcją objął Burmistrz Trzebiatowa.
 
Więcej informacji o marszu: zauwazmnie.org
 
Informacji udziela również Jadwiga Grochowalska pod telefonem: 508 623 098