Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
Trzebiatowska Organizacja Turystyczna „Ujście Regi" organizuje w 2014 roku akcję "Ujście Regi za 50%"
 (Mrzeżyno, Trzebiatów i inne miejscowości nadmorskiej gminy). W weekend 19-21.09.2014 r. te obiekty noclegowe, punkty gastronomiczne, firmy świadczące inne usługi turystyczne (jazda konna, turystyka kajakowa itp.), które przystąpią do akcji, dokonają cięcia cen o połowę w stosunku do figurujących standardowo w cennikach. Nadmorskie miejscowości Gminy Trzebiatów chcą  wydłużyć tą akcją sezon turystyczny, wiedząc, że morze jest interesujące także poza szczytem sezonu.
 
Inhalacje jodowym aerozolem podczas wczesnojesiennego spaceru nadmorską plażą - bezcenne.
 
Darmowe projekcje na plaży wrześniowych zachodów słońca połączone z łykiem piwa, którego nie trzeba już schładzać - bezcenne.
 
Smaczna ryba za pół ceny, równie świeża i dobra jak w lipcu, po którą nie trzeba wystawać godzinami w kolejce i czekać, aż zwolni się miejsce przy stoliku - bezcenne.
 
Miejsce w pokoju, do którego przy uchylonym oknie dochodzi zapach sosen, kosztujące
w sierpniu pewnie ze 100 zł, teraz tylko za 50 zł i to z gwarancją ciszy i spokoju - bezcenne.
 
... A do tego wszystkiego jeszcze malowniczy spływ rzeką Regą, w której o tej porze dokazują dorodne trocie zachęcające do zarzucenia wędki.
 
... Albo spokojne konie, czekające na zdolnych jeźdźców lub dorosłych i dzieci, którzy chcą nauczyć się jeździć wierzchem i nauczyć się... kochać konie.
 
I to wszystko za pół ceny i bez ściemy!
 
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na:
http://ujscieregi.pl/asp/pl_turyst.asp?typ=14&menu=125&strona=1
 

Komentarze  

+6 #8 Jolanta 2014-09-18 11:19
Matusewicz w Trzebiatowie zlikwidował promocję i miasto się promuje - Powiat na promocje wydaje rocznie 2000000 zł i promuje Starostę w niewyprasowanym garniturze i z papierosem w nieogolonej "twarzy" - tzn to jest "twarz" powiatu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-8 #7 Stalybywalec 2014-09-17 16:21
a burdele też są objęte tą promocją?? jak tak to trzeba tą informacje szczególnie uwypuklić...szykuje się oblężenie:D
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #6 Piotr Piotr 2014-09-17 09:13
Bo ludziom trzeba uświadomić co to jest reklama! raz stracisz, albo sprzedasz towar, bądź usługę po kosztach, ale następnym razem zarobisz wielokrotność tego co straciłeś. A , że społeczeństwo nasze jest chciwe na pieniądze więc jest jak jest. Powiedzenie mówi: Chciwy dwa razy traci.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 #5 Eryka z domku 2014-09-16 20:48
Zauważyliście że na tym innym portalu który ponoć jest taki super wyłączyli komentowanie. Słyszałam ze ich pan i chlebodawca kazał wyłączyć bo go tam strasznie krytykowano za podłe zachowania i łamanie wszelkich mozliwych zasad. Portal zaczął pełnić odwrotną rolę niż ich sponsor chciał i stał się gniazdem podłych żmij i kreatur krytykujących najlepszego mądrego i litościwego jaśnie pana. On bardzo nie lubi czytać prawdy o sobie. To jego słaby punkt jak widać
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #4 Gerard 2014-09-16 20:22
No to jadę na Ukrainę pojeść i poszaleć troszku.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #3 RRX 2014-09-16 20:15
Taka akcja powinna być też w Gryficach i to 4 razy do roku. Na 1 weekend wiosny, rozpoczęcie wakacji, powrót do szkoły i któryś weekend świąteczny w grudniu albo przed Sylwestrem. Każdy mówi o tym, że trzeba przyciągnąć do Gryfic turystów a nikt nie wie jak to zrobić. A właśnie tak trzeba to zrobić!!!!!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+12 #2 Piciu 2014-09-16 19:26
W Trzebiatowie mają burmistrza Matusewicza co ma głowę na karku i potrafi takie coś załatwić a u nas w Gryficach jest taki klimat, że każdy chce od każdego tylko jak najwięcej pieniędzy wyciągnąć.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #1 Ania 2014-09-16 19:02
Piękna inicjatywa a kiedy takie coś w Gryficach? Pewnie nigdy :(
Cytować | Zgłoś administratorowi