Подробнее на сайте: https://leadingnews.ru https://maincredit.ru https://pc-room.ruhttps://newsexplore.ruhttps://hotsnews.ruhttps://flarenews.ruhttps://estascredit.ru https://holdnews.ruhttps://ultimnews.ruhttps://automobyle.ru https://newshead.ru https://priornews.ru https://topallnews.ruhttps://prime-pc.ruhttps://news101.ru

Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow

Zaledwie kilka dni po ogromnym sukcesie, jaki odniosła "Amerykańska domówka", dowiadujemy się o kolejnej imprezie jaką nakręca B&B Events.

 Tym razem zmieniają nieco klimat na bardziej nadmorski, ponieważ event, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (30.08) w mrzeżyńskim Port Pubie, to "Beach Party". Drinki z parasolką, dmuchane palmy oraz house'owe brzmienia wprowadzą klubowiczów w plażowy nastrój. Z pewnością możemy się spodziewać, że będzie to najbardziej huczne zakończenie wakacji na naszym wybrzeżu. Zdecydowanie zapraszamy Was na te wydarzenie i dodamy tylko, że wstęp po raz kolejny będzie bezpłatny. 

Komentarze  

+1 #1 melanzman 2014-08-28 13:50
ja po ostatniej jeszcze dobrze nie wrocilem do siebie. DJe zrobili miazge. Teraz problem ze zakonczenie lata bedzie w kazdym lokalu chyba. Moze nie byc tyle ludzi co ostatnio. Dawajcie miss mokrego podkoszulka!
Cytować | Zgłoś administratorowi