Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
Duża liczba dzieci z całymi rodzinami stawiły się dziś na Placu Lipowym w Trzebiatowie by wspólnie bawić się na tamtejszym pikniku rodzinnym. Swoje prace wytwórstwa ręcznego zaprezentował m.in. DPS w Jarominie. Swoje wsparcie okazały także inne organizacje i stowarzyszenia jak: Stowarzyszenie Amazonki, Stowarzyszenie Historyczny Trzebiatów „CHĄŚBA”, do wspólnej zabawy zaprosiło również Krajowe Stowarzyszenie Aramis.
 
Atrakcji było faktycznie co niemiara. Klaun Tomi zabawiał dzieci oraz dorosłych swoimi sztuczkami i konkursami. Na wszystkich chętnych czekały bezpłatne grochówka oraz kiełbaska z grilla. Dużym zainteresowaniem cieszyły się historyczne pokazy wojowników oraz spływy kajakowe. W czasie głównej atrakcji wieczoru do nieba poleciały setki kolorowych baloników z życzeniami. Świetną imprezę taneczną poprowadził zespół The Best.
 
- Naprawdę cieszę się, że tutaj jestem i dziękuję organizatorom za zrobienie tak udanej imprezy – powiedziała nam  p. Joanna mieszkanka Trzebiatowa.
Na pikniku pojawili się także; Radny Powiatu Gryfickiego Marek Gołuchowski oraz Starosta Gryficki Kazimierz Sać. 
 
Organizatorami imprezy byli: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Z. Herberta w Trzebiatowie, Centrum Kształcenia Zawodowego w Trzebiatowie oraz Krajowe Stowarzyszenie Aramis oddział Trzebiatów. Patronat nad imprezą objął Powiat Gryficki. 
 
 
 

Komentarze  

+2 #2 Danusia 2014-08-24 13:49
Taka współpraca szkół i miasto żyje. W Trzebiatowie poza świętem kaszy nie wiele takich imprez było. Teraz liczę na częste pikniki również jesienią.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #1 janek 2014-08-23 19:35
I po lecie :(
Cytować | Zgłoś administratorowi