rozrywka

 • "Amerykańska domówka" w sobotę w Mrzeżynie

  B&B Events po niezwykle udanej imprezie " Pod Zejściem 2014" w Rewalu na której bawiło się ponad 500 osób, zapraszają wraz z właścicielami lokalu Port Pub na "Amerykańską domówkę".

 • Aktywne wakacje w mieście

  Hala widowiskowo-sportowa Gryf Arena z myślą o najmłodszych, spędzających wakacje w mieście przygotowała serię zawodów sportowych, które cyklicznie odbywać się będą w hali.

 • Amerykańska domówka w Mrzeżynie przyciągnęła tłumy!

  Próżno było szukać pustych miejsc na imprezie zorganizowanej przez B&B Events w sobotę (23.08) w mrzeżyńskim Port Pubie.
 • B&B Events nie zwalnia tempa!

  Zaledwie kilka dni po ogromnym sukcesie, jaki odniosła "Amerykańska domówka", dowiadujemy się o kolejnej imprezie jaką nakręca B&B Events.

 • Baltic Shot – unikatowy projekt w skali krajowej w Mrzeżynie

  Baltic Shot to IV edycja tego prestiżowego wydarzenia. Zawody łucznictwa konnego, tym właśnie jest  Batlic Shot odbędą się w dniach od 4 do 6 września w Stajni Pestka w Mrzeżynie. Zapraszamy zarówno zawodników jak i amatorów.

 • Czy Superportal24 cenzuruje wypowiedzi internautów?

  Po tekście jaki się u nas ukazał pt. "Przychodzi twarz SP24 do urzędnika samorządowego, czyli dość kompromitowania i bzdur pisanych przez „redaktora” Krupeckiego, wśród naszych czytelników rozpętała się prawdziwa burza.

 • Egzamin ze studniówki w Płotach zdany na szóstkę

  Rozpoczął się okres studniówek. ZSP w Płotach bawiło się w Restauracji 32 Motel

 • Gmina Karnice dziękuje za plony

  Tradycyjne dziękczynienie za plony w Gminie Karnice można określić jednym zdaniem: Dla każdego coś dobrego. Dosłownie bo stoiska poszczególnych sołectw zachwycały różnorodnością wystrojów i – co najważniejsze – smaków. 

 • Już w najbliższy piątek władzę nad portem w Mrzeżynie przejmą... piraci!

  Aby to uczcić B&B Events wyprawia dla nich prawdziwie barbarzyńską noc w Port Pubie

 • Kasza po rycersku rozdana już po raz XVIII

  Kasza i słoń, symbole Trzebiatowa po raz kolejny stały się bohaterami dnia podczas Trzebiatowskiego Święta Kaszy, które odbyło się  w zeszłą sobotę (01.08).

 • Kolejna udana impreza na koncie B&B Events!

  Pomimo złej pogody, organizatorzy "Beach Party", ściągnęli do Mrzeżyna sporą grupkę ludzi chętnych dobrej zabawy.

 • Najnowsze zdjęcia pływalni na ostatniej prostej

  Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z gryfickiej pływalni oraz zapozniania się z kilkoma informacjami technicznymi jak wymiary i funkcjonalność basenów.

 • Ogromny sukces orkiestry Red Swing Low z Gryfic.

  Red Swing Low wśród 30 najlepszych zespołów na Mistrzostwach Świata Orkiestr Dętych w Kopenhadze.

 • Otwarcie basenu w Gryficach

  Dzisiaj (13.09.2014 r.)  o godzinie 13.13 miało miejsce uroczyste otwarcie basenu w Gryficach. Otwarcie to jednak chyba za dużo powiedziane, bo choć samo wybudowanie basenu to świetna sprawa to jednak otwieranie go jeżeli nadal dokładnie nie wiadomo kiedy będzie można z niego korzystać jest co najmniej ciekawe. 

 • Otwarte warsztaty dla fanów fotografii już niebawem

  Fani i amatorzy fotografii plenerowej mogą poczuć się uradowani. Działające w Gryficach bardzo aktywne Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych we współpracy z gryfickimi przedstawicielami sztuki, fotografii i modelingu organizują warsztaty fotograficzne kierowane głównie do osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy co do wykorzystania pełnego potencjału swojego aparatu.
 • Pomóżmy wygrać uczennicy międzynarodowe stypendium!

  Marzenia, mają je chyba wszyscy ale tylko nieliczni odważą się po nie sięgnąć. Dlaczego tak się dzieje? Co różni ich od przeciętnych ludzi? Są lepsi, bogatsi? O swojej drodze do ich spełnienia opowie nam dziś pochodząca z powiatu gryfickiego Angelika Gowor.

 • Prawdopodobnie najlepsza impreza tego lata!

  Nawet tysiąc osób może pojawić się w tym roku w Rewalu na plaży by wziąć udział w jednej z największych muzycznych imprez tego sezonu.

 • Przerażająca impreza w Niechorzu!

  Koszmarna obsługa zaserwuje krwawe drinki, DJ'e zapewnią przerażającą muzę, a Wy stworzycie klimat tej imprezy przebierając się za największe gwiazdy horrorów.

 • Regionalne Zawody Drwali

  W imieniu organizatorów zapraszamy na Regionalne Zawody Drwali które odbędą się 5 i 6 września.

 • Rozpoczęcie wakacji w iście amerykańskim stylu!

  Jak na dobrą wakacyjną imprezę przystało druga edycja „Amerykańskiej Domówki” zapowiada się szałowo. Zadba o to m. in. drużyna Cheerleaderek!

 • Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego

   
  W piątkowe przedpołudnie w Trzebiatowskim Ośrodku Kultury wręczono nagrody laureatom konkursów wielkanocnych. Przepiękne palmy, które zdobiły trzebiatowskie sanktuarium podczas niedzieli palmowej oraz kolorowe pisanki wyeksponowane zostały w Pałacu podczas biesiady „Baby, ach te baby”. Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną rozstrzygniety był w trzech kategoriach wiekowych ( przedszkola, klasy I-IV oraz dorośli).
 • Sute dożynki w Gminie Brojce za nami.

  Smaczne przekąski, kolorowe stoiska i taneczna muzyka  - tego wszystkiego nie mogło oczywiście zabraknąć podczas tegorocznych Dożynek Gminy Brojce. Wójt Gnosowski potwierdza swoją kandydaturę do Sejmu z listy PSL

 • Święto Kaszy z dobrymi prognozami na przyszłość

  Tegoroczne święto kaszy ściągnęło do Trzebiatowa rekordowo dużo odwiedzających miasto. Od dłuższego czasu udaje się z sukcesem połączyć wiele tradycji i legend miejskich. Zarówna historia wojny z Gryficzanami, bitwa kaszana, jak i trzebiatowski symbol – słonica Hansken, dobrze wpinają się we współczesny nurt promocji regionalnej, podkreślającej wyjątkowość i piękno.

 • Święto Plonów w Gryficach z wyjątkową frekwencją.

  Na gryfickich Błoniach zrobiło się gęsto wczoraj (12.09) w trakcie tegorocznych dożynek. Mieszkańcy powiatu, goście z województwa, artyści estradowi i oczywiście kandydaci do Parlamentu. Słowem: gryfickie dożynki. 

 • Słodkie Andrzejki w gryfickim gimnazjum.

  W międzynarodowy dzień św. Andrzeja, tzn. 30 listopada odbyły się  w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Gryficach "Słodkie Andrzejki".

 • Temat.info patronem medialnym najbardziej prestiżowego wydarzenia w Szczecinie: Inspiration Day Show #1!

  Mateusz Grzesiak, Paweł Tkaczyk, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Jacek Rozenek, Grzegorz Turniak, Olga Kozierowska i Jakub Porada to prelegenci niesamowitego wydarzenia, które 3 października odbędzie się w Szczecinie. Nasz portal ma przyjemność być w gronie patronów medialnych tego wydarzenia. 

 • Trzebiatowskie dożynki mimo kapryśnej pogody zgromadziły tłumy.

  W ubiegłą niedzielę na plony podziękowała Gmina Trzebiatów. Wśród licznie przybyłych rolników, mieszkańców nie mogło zabraknąć lokalnych artystów i muzyków.  Po mimo zmiennej pogody nikt jednak nie narzekał bawiąc się i świętując w plenerach Trzebiatowskiego Pałacu Kultury.

 • Trzebiatowskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

  Już po raz 10 w miejscowości Trzebiatów (pow. Gryficki) w dniach od 8 do 10 maja będzie miało miejsce symboliczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Organizatorem imprezy jest Trzebiatowski Gang Motocyklowy (TGM). 

 • Turniej gier komputerowych już w tą sobotę w LO im. B. Chrobrego w Gryficach

  Wielki turniej gier komputerowych w gryfickim LO Chrobry już w tą sobotę. Gracze zmierzą się w 2 największe hity na świecie: Fifę 2015 oraz Leageue of Legends
 • Turniej gier komputerowych przyciągnął rzesze graczy.

  Młodzieżowa Rada Miasta Gryfice oraz Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych przy wsparciu Gryfickiego Domu Kultury zdecydowały się by tym razem wyjść naprzeciw oczekiwaniom młodzieży, szczególnie fanom e-sportu.

 • Wszystko co chcielibyście wiedzieć o Kinie Plenerowym w Gryficach

  Plenerowe Kino w Gryficach odbędzie się w dniach 16,17 sierpnia, czyli w najbliższą sobotę i niedzielę. 
 • Zawody w skokach przez przeszkody po raz kolejny w Mrzeżynie

  Stajnia Pestka zaprasza w tą niedzielę (07.06) o godzinie 10:00 na piknik rodzinny oraz zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody.

 • „Rap to moja pasja od zawsze”

  Mateusz Laskowki „LSK” jest raperem pochodzącym z Gryfic. Niedawno premierę miał jego nowy teledysk do utworu „Najwyższy czas”, w którym gościnnie wystąpili wykonawcy ze Szczecina - Sage oraz Tony Jazzu (były członek zespołu SNUZ). Premiera teledysku była dobrą okazją do rozmowy z lokalnym artystą.