Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
W świetle ostatnich doniesień miesięcznika samorządowego „Wspólnota”, Rewal zajmuje drugie miejsce w rankingu gmin wiejskich. 
 
Ranking klasyfikuje gminy pod względem zamożności, trudno natomiast określić jakie dokładnie kryteria wybrano do tej statystyki. Warto było tym bardziej wybrać się tam dziś z aparatem i samemu przekonać się jak wygląda lato w Rewalu. 
- W tym roku jest zdecydowanie więcej turystów, nie odczuwam jakiegoś pogorszenia nastrojów. Słyszałam o problemach z zadłużeniem, ale nie jestem stąd więc interesuje mnie głównie sezon – Powiedziała pani Magda, właścicielka stoiska z ciuchami w centrum Rewala, która chciała pozostać anonimowa. 
Rewal w obiektywie wydaje się być  męczący i wręcz nieodpowiedni by wybrać go na miejsce spędzenia urlopu. Co jednak ma takiego w sobie że ściąga coraz więcej turystów? 
Młodzi ludzie szukają miejsc tętniących życiem, w których nieustannie coś się dzieje. Tak jest w tym właśnie przypadku. Rozmawiając z ludźmi trudno jednak oddać atmosferę statystyk. Oceńcie  Państwo sami jakie wrażenie sprawia nasze turystyczne miasteczko.
 
 
 
 

Komentarze  

0 #2 z Pogorzelicy 2014-08-07 18:00
Ciekawe kto będzie spłacał poza sezonem dlugi gminy! DO wymiany radnych i wojta
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #1 anna 2014-08-07 14:46
Świetne zdjęcia. Naprawdę brawo dla fotografa szczególnie ciuchcia w Śliwinie. Więcej takich artykułów!
Cytować | Zgłoś administratorowi