Подробнее на сайте: https://medicineway.ru
https://washealth.ruGo to top of page
https://indianmedicine.ruhttps://rankmedicine.ruhttps://enjoymedicine.ru https://chinese-medicine.ruhttps://safemedicine.ru https://natural-cure.ruhttps://medicinego.ru https://bravemedicine.ruhttps://focmedicine.ru https://dearmedicine.ruhttps://whitemedicine.ru https://keepmedicine.ruhttps://yetimedicine.ru

Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Ponad dwustu zawodników z całego kraju stanęło na starcie Supermaratonu Rewal Bike System, który odbył się w minioną sobotę w naszym powiecie.

Maraton ten, wliczany do Pucharu Polski w Supermaratonach Szosowych, organizowany jest przez Gryficki Klub Rowerowy Gryfland z prezesem Markiem Zadwornym na czele.
Odwiedzający nas kolarze mogli zmierzyć się na trzech dystansach: mini o długości 72 km., mega- 144 km i ultra 301km.  Trasa maratonu przebiegała malowniczymi drogami między Rewalem-Cerkwicą- Gryficami- Świerznem- Rewalem. Kolarze pokonywali ją jedno-, dwu- lub czterokrotnie, przy czym najwytrwalsi dodatkowo przejechali przez Niechorze i Pogorzelicę. Na mecie na uczestników czekały pamiątkowe medale, gorąca zupa i pyszne bułki jogurtowe. Wieczorem uczestnicy spotkali się na uroczystej dekoracji zwycięzców. Najlepsi na poszczególnych dystansach zostali uhonorowani pucharami ufundowanymi przez Burmistrza Gryfic i Wójta Gminy Świerzno Krzysztofa Atrasa.
Dystans ultra wygrali: Kaczyński Dariusz z Mierzyna i Renata Glazer z Chrzanowa, na dystansie mega triumfowali: Hnitecki Marek z Kołobrzegu i Woźniak Elżbieta ze Szczecina. Dystans mini najszybciej przejechali: Rafał Maziarz z Gryfic i Wolant Agnieszka z Kołobrzegu.
Powiat gryficki reprezentowało ponad 30 uczestników i zaznaczyli swoją obecność zwycięstwami w swoich kategoriach wiekowych. Kolejny maraton organizowany przez Gryficki Klub Rowerowy Gryfland już za rok!
Patronat nad imprezą objął Minister Sportu oraz Wójt Gminy Rewal Robert Skraburski

Pełna galeria pod poniższym linkiem:

http://tiny.pl/gmtb6

Komentarze  

-1 #1 rowerzysta zipo 2015-09-17 07:40
szału nie było. Konkurencja wprawdzie z Poznaniem. pogoda do kitu do 11. lepiej niz przed rokiem. Te statuetki sie rozpadaly
Cytować | Zgłoś administratorowi