Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
Jeśli kojarzycie Państwo słynny „gest Kozakiewicza”, na pewno pamiętacie Państwo kim jest jego autor. Władysław Kozakiewicz – mistrz olimpijski w skoku o tyczce 17 października odwiedzi nas w Rewalu.
 
Gminny Ośrodek Kultury w Rewalu będzie gościć tego dnia pana Władysława już od godziny 11:00 w ramach Ogólnopolskiego Programu Aktywności Seniorów – Bądź w Olimpijskiej Formie. 
Podczas spotkania uczestnicy będą mogli posłuchać wykładu Kozakiewicza na temat aktywności sportowej oraz o czasach kariery gdy święcił największe sportowe triumfy. Spotkanie będzie też miało część praktyczną podczas której każdy będzie mógł wziąć udział we wspólnych ćwiczeniach. 
 
Władysław Kozakiewicz będzie również gościł w Gryficach. Na spotkanie do Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza Gryficki Uniwersytet III Wieku również 17 października o godzinie 17:00
 

Komentarze  

+7 #2 Krzysiek 2014-10-17 11:04
Dzięki Panu Kozakiewiczowi za ten gest ! Przydałoby się może pokazać go i teraz większości Rosjan . Może nie z nienawiści czy niechęci , ale jako oznakę braku akceptacji dla ich poczynań we wschodniej , ale jednak Europie . Dobrze by było , gdyby taki gest został poparty jakimś znaczącym / tak jak wtedy w Moskwie / sukcesem , np. uruchomienie terminalu LPG lub jeszcze lepiej odkrycie nowych złóż gazu w Polsce .
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #1 JASIA 2014-10-16 11:55
ale fajnie przyjde i z checia poslucham co powie sportowiec mojego pokolenia
Cytować | Zgłoś administratorowi