Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow

Wakacje zmierzają ku końcowi, więc postanowiliśmy sprawdzić jak sezon letni oceniają przedsiębiorcy z Niechorza. Przejeżdżając głównymi ulicami nadmorskich miejscowości wciąż da się zauważyć dużą ilość spacerujących turystów. Mimo, że pogoda nie jest najlepsza, nie brakuje także plażowiczów.

 

- Jesteśmy tu co roku, tym razem trochę spóźniliśmy się na pogodę, ale nie narzekamy, to jest "nasze" morze  i czujemy się jak w domu chociaż ceny są już porównywalne do tych w ciepłych krajach - w rozmowie z redakcją podkreśla pani Malwina, turystka z Katowic.


Jak sezon letni oceniają nasi lokalni przedsiębiorcy?


Daniel Maturewicz - właściciel kawiarni w Niechorzu:

- Sezon oceniam bardzo dobrze, nawet lepiej niż w zeszłym roku. Najlepszym okresem dla firmy był oczywiście lipiec, mieliśmy wówczas najwięcej klientów. Konkurencja jest wprawdzie bardzo duża, nawet na jednej ulicy ale mamy bardzo dobre lody i kawę, więc nawet w tej chwili nie narzekamy na brak klientów.O to jak ocenia sezon zapytaliśmy również Daniela Słomianego, właściciela pensjonatu "U Daniela" w Niechorzu.

-Na sezon nie mogę narzekać, jeśli w przyszłym roku będzie tak samo ciepło to w każdym pokoju planuję założyć klimatyzację.

Komentarze  

+1 #3 MARYSIA-man 2014-08-27 21:54
Niechorski Bob Marley Mistrz. Pozdro z Wałbrzycha!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #2 w temacie 2014-08-27 13:55
Najlepsze imprezy zawsze u Dyzia;D
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #1 Wena 2014-08-27 13:51
Dobra pogoda była to i właściciele zarobili.
Cytować | Zgłoś administratorowi