Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
Подробнее на сайте: https://domstroiplus.ruhttps://stroikaudoma.ru https://powerautoplus.ruhttps://samodelkan.ru https://svoidomsnulya.ruhttps://fastumauto.ru
https://medicinecu.ru
https://dothouse.ruhttps://remontvsvoidom.ru
https://houseunite.ru
https://domusremont.ru https://samodelkick.ru https://houserento.ruhttps://avtoenter.ru https://moidomremont.ru

Już w lutym w ZSP w Płotach ruszają bezpłatne kursy zawodowe zapewniające możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych.

 

W lutym w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach rozpoczyna się kolejna edycja kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Umożliwiają one szybką ścieżkę zdobycia lub uzupełnienia kwalifikacji zawodowych przez osoby dorosłe (pełnoletnie. Odpowiadając na potrzeby rynku pracy w powiecie gryfickim oferta obejmuje kursy w zakresie sporządzania potraw i napojów oraz planowania i realizacji usług w recepcji.
 
Zajęcia odbywać się będą w systemie zaocznym w piątki i soboty co dwa tygodnie. Rozpoczęcie kursu planowane jest na luty 2015 roku. Po ukończeniu kursu wszyscy uczestnicy otrzymują zaświadczenie o jego ukończeniu, które uprawnia do przystąpienia do egzaminu organizowanego przez OKE w Poznaniu. Osoby, które pozytywnie zdadzą egzamin państwowy i posiadają wykształcenie średnie automatycznie uzyskują tytuł technika w danym zawodzie wraz z suplementem w języku angielskim – honorowanym na obszarze całej Unii Europejskiej.
 
Uczestnictwo w kursach jest bezpłatne. W przypadku kwalifikacji - sporządzanie potraw i napojów oferta jest skierowana także do osób, które chcą poznać tajniki dobrej i zdrowej kuchni. Więcej informacji nt. kursów można znaleźć na stronie internetowej szkoły: zspploty.pl
 
Informacja prasowa 
ZSP Płoty