Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow

Młodzi rozmawiają z samorządowcami. Debata młodych w Karnicach

7 maja br. w ZSP w Karnicach po raz kolejny  odbyła się debata pod hasłem „Młodzi aktywni - Jakiej przestrzeni publicznej potrzebuje młodzież?”

Dzień Edukacji Narodowej w ZSP w Karnicach

Dzień Edukacji Narodowej uroczyście obchodzono 13 października w ZSP w Karnicach. W podziękowaniu za trud i cierpliwość w wykonywanej pracy uczniowie przygotowali humorystyczny występ artystyczny oraz słodkie upominki dla wszystkich pracowników szkoły.

Bizon Cekrwica walczył o puchar Starosty oraz Wójta Gminy

W minioną sobotę (11.10) na stadionie w Cerkwicy odbył się turniej piłki nożnej o puchar Starosty Gryfickiego Kazimierza Sacia oraz Wójta Gminy Karnice Lecha Puzdrowskiego. Mecze rozegrano pomiędzy drużynami juniorów, seniorów i oldbojów MGLKS Bizon Cerkwica.

Gryficcy harcerze znów w terenie

Wsparcie udzielone gryfickiemu Związkowi Drużyn ZHP „Rega” przez Bank Spółdzielczy w Gryficach umożliwiło organizację harcerskiego biwaku, który odbył się w dniach 3-5 października w górzyckiej szkole podstawowej.

Gmina Karnice dziękuje za plony

Tradycyjne dziękczynienie za plony w Gminie Karnice można określić jednym zdaniem: Dla każdego coś dobrego. Dosłownie bo stoiska poszczególnych sołectw zachwycały różnorodnością wystrojów i – co najważniejsze – smaków.