Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
Fani i amatorzy fotografii plenerowej mogą poczuć się uradowani. Działające w Gryficach bardzo aktywne Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych we współpracy z gryfickimi przedstawicielami sztuki, fotografii i modelingu organizują warsztaty fotograficzne kierowane głównie do osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy co do wykorzystania pełnego potencjału swojego aparatu.
 Na warsztaty zaproszone są również osoby chcące poznać triki wizażu oraz tajniki fotomodelingu. Warsztaty odbędą się 15 sierpnia o godzinie 14:00, organizatorzy podkreślają, że udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia można kierować telefonicznie do organizatorów lub na facebookowej stronie wydarzenia: „Letnie Fotograficzne Warsztaty Sesji Plenerowej. Dokładne miejsce warsztatów ze względu na kameralny charakter będzie ustalone jedynie ze zgłoszonymi osobami. 
Dla każdego uczestnika warsztatów przewidziano certyfikat uczestnictwa, a dla najlepszych nagrodę w postaci studyjnej sesji fotograficznej. 
 
 

Komentarze  

+3 #1 Halina 2014-08-11 11:15
swietna sprawa dla pasjonatow fotografii
Cytować | Zgłoś administratorowi