Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
 
I Gryficka Dziesiątka -  Bieg po Zdrowie z Zespołem Lekarzy Rodzinnych „Wysoczańscy” odbędzie się 17 sierpnia o godzinie 11:00 na szlaku gryfickiej „ścieżki zdrowia”.
  Start biegu jest przewidywany z miejsca gdzie odbywały się wszystkie dotychczasowe biegi, a więc nieopodal „ogniska”, następnie trasa przebiegnie aż do miejscowości Lubin i z powrotem. W tej chwili na bieg zapisało się ponad 130 zawodników, organizatorzy przewidują wprowadzić górny limit 200 uczestników, jest to spowodowane przepustowością trasy. W biegu poza głównymi nagrodami pieniężnymi przewidziano również nagrody losowane pomiędzy wszystkimi uczestnikami biegu. W celu uzyskania pełnych informacji odsyłamy do regulaminu biegu na stronie sport-time.com.pl.  Jak się dowiedzieliśmy, jeśli  ryzyko suszy nie będzie zbyt duże, po biegu organizatorzy zapraszają na ognisko z kiełbaskami. 
Organizatorzy zakładają, że będzie to impreza organizowana cyklicznie, która na stałe wpisze się w kalendarz imprez sportowych w Gryficach.  
Bieg organizowany jest przez: 
Zespół Lekarzy Rodzinnych Wysoczańscy 
Sport-Time.com.pl 
Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych
 
Partnerzy i sponsorzy biegu:
Bank PKO BP
Bank BGŻ
Kaufland
PKS Gryfice
Restauracja 32 Motel
PSB Mrówka
Agenza
Fit Max
Wioletta Gabinet Kosmetyczny
Lombard –Serwis GSM Piotr Czynsz
 
Patroni medialni:
Temat.info
Gryfickie.info
Superportal24.pl
Echomedia.info
Radio Plus Gryfice
Trzebiatowska
 
Z pewnością będziemy informować o wszystkich najnowszych informacjach w sprawie „Dziesiątki”
 

Komentarze  

+2 #4 Robert 2014-08-07 14:55
Bedzie basen to całe miasto wyjdzie z areny i pojdzie na basen. Jestem tego pewny. A festyny, pikniki w Gryficach beda sie nazywac: Piknik imienia burmistrza albo starosty. Gdzie jest swieto ognia, festyn gryficki??????? Za to mamy nowe telebimy na plac przed urzędem.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #3 Do Ziuta 2014-08-07 07:41
A komu się coś chce organizować z włodarzy jak za siedzenie i picie kawy lub redagowanie swojego FB dostają od nas po kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Kiedyś Trzebiatów nie miał szans z nami, a dziś u nas zostało wspomnienie festynu i powiatowa sala gimnastyczna o nawie gryf arena za którą płacimy wszyscy. Brawo dla organizatorów i zespołu lekarzy którzy wzięli sprawy w swoje ręce.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #2 ziuta 2014-08-06 17:47
super organizacja brawo dla organizatorow za swietny pomysl. czemu nikt tego nie zrobil wczesniej.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #1 halina 2014-08-06 08:41
swietna sprawa sport to zdrowie szkoda ze ja nie moge biegac
Cytować | Zgłoś administratorowi