Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Wygląda na to, że faktycznie 17 sierpnia uda się wreszcie w Gryficach zorganizować coś co z wielu powodów od lat nie wychodziło.

 

"X" lat temu w Gryficach miał miejsce "Bieg Dwóch Bram", z niejasnych powodów ta inicjatywa została zaniechana, od tamtej pory Gryfice mogą z pewnym żalem spoglądać na inne sąsiednie miejscowości a także mniejsze powiaty które radzą sobie świetnie z organizacją już wielokrotnych edycji biegów w których udział bierze olbrzymia ilość biegaczy. W Gryficach rusza więc inicjatywa prometejska która jak już wiemy ma przetrzeć szlak i stać się cykliczną. 10 kilometrowy bieg na gryfickich zdrojach organizują trzy instytucje:

Zespół Lekarzy Rodzinnych Wysoczańscy 

Sport-Time.com.pl 

Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych

Swój udział jako partnerzy w tym wydarzeniu potwierdziły takie firmy jak PKO BP, Kaufland, Agenza, PKS Gryfice, Restauracja 32 Motel, PSB Mrówka.

Patronat medialny obejmuje między innymi nasz portal. 

Bieg na wymienionym powyżej dystansie odbędzie się na trasie od początku ścieżki zdrowia po miejscowość Lubin. Swój udział na tą chwilę zgłosiło już 90 zawodników. Regulamin biegu oraz zapisy dostępne w linku poniżej: 

http://www.sport-time.com.pl/zapisy-online

 Co warto podkreślić; z informacji wynikających z regulaminu wynika, że promocyjna cena wpisowego za bieg jeszcze do końca lipca wynosi 20 zł. 

Z nieoficjalnych informacji od organizatorów wiemy, że nikt z uczestników nie wyjdzie bez chociażby koszulki, co do nagród, te informacje są wciąż nie upublicznione oficjalnie. Warto Śledzić temat... szykuje się bowiem niespodzianka. 

Komentarze  

+4 #4 Organizatorzy 2014-07-29 11:15
Dla najlepszych będą nie tylko medale, ale także nagrody od naszych sponsorów. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #3 krzysztof 2014-07-29 10:10
będą pamiątkowe medale?:)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+2 #2 Gryficzanin 2014-07-29 09:59
Fajnie że Gryfice też będą miały swoją dziesiątkę. Gratuluje organizatorom, domyślam się jak ciężko zorganizować coś u nas, nawet festynu nie dało się zrobić w roku wyborczym :(
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #1 Kazimierz 2014-07-29 07:47
Imponuje mi to, że zawody będą profesjonalnie prowadzone. Cecha naszego województwa jest PRL-owska byle jakość. Byle było, byle jak. Jako działacz szachowy zabiegam o to, by turnieje szachowe były prowadzone profesjonalnie i z podziwem patrzę na wysiłek organizatorów Gryfickiej Dziesiątki.
Cytować | Zgłoś administratorowi