Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow

10 października br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach odbył się XI Memoriał  w piłce siatkowej im. Krzysztofa Bobra.

Memoriał ma wszystkim przypominać sylwetkę strażaka, który wielokrotnie reprezentował jednostkę na zawodach różnego szczebla w piłce siatkowej, a jednocześnie jest okazją do wspominania osób, których już w naszych szeregach nie ma. Impreza  umożliwia spotkanie się obecnych funkcjonariuszy i pracowników Komendy z emerytami, którzy kiedyś dzielnie służyli, a dziś są na zasłużonym odpoczynku. Organizatorami byli: Komenda Powiatowa PSP w Gryficach, Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Gryficach, Ochotnicza Straż Pożarna w Gryficach.
W turnieju uczestniczyły 3 zmiany służbowe Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gryficach, Komendy Powiatowej PSP w Gryficach, Emeryci i Renciści gryfickiej straży.
 
W samo południe Komendant Powiatowy PSP bryg. Dariusz Sobczyk oficjalnie przywitał wszystkich zawodników oraz zaproszonych gości. Nie obyło się bez wspomnień o strażakach, których już wśród nas nie ma. Uroczystego rozpoczęcia zawodów dokonała Pani Larysa Bober – wdowa po zmarłym strażaku. Następnie delegacja na czele z Komendantem Powiatowym PSP udała się na cmentarz, gdzie zapalono znicz oraz złożono kwiaty na grobie Krzysztofa Bobra.
Cały turniej, mający charakter dobrej zabawy, przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze i w myśl zasad fair play. Wszystkie drużyny starały się grać jak najlepiej.
Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:
1. miejsce – drużyna KP PSP Gryfice
2. miejsce – I zmiana służbowa JRG
3. miejsce – I zmiana służbowa JRG
4. miejsce – III zmiana służbowa JRG
5. miejsce – reprezentacja Emerytów i Rencistów
Turniej zakończył się wspólnym piknikiem strażackim, na który przybyli funkcjonariusze i pracownicy oraz emeryci i renciści KP PSP Gryfice wraz z małżonkami.
Organizatorzy pragną gorąco podziękować Panu Jerzemu Kołodziejczykowi – Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 4 w Gryficach, Kołu Łowieckiemu REGA w Gryficach, Pani Marzenie Pelc – Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Gryficach oraz  szczególnie za  wsparcie finansowe dla Banku BGŻ BNP Paribas S.A. oddział w Gryficach.
Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju.
Pracownicy KPPSP Gryfice.
 
 
 
 
 
 

Komentarze  

+3 #1 Strazak Sam 2015-10-13 05:49
zaczynam lubic tego komendanta. Swoj ziom pewnie dlatego ze nie startuje do polityki:)
Brawo panowie za organizacje.
Cytować | Zgłoś administratorowi