Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow

Tegoroczne (29.08) dożynki w Sołectwie Górzyca już za nami. Podobnie jak rok temu przyjrzeliśmy się tej miejscowości i podobnie jak przed rokiem urzekła nas jej gościnność. 

Był świeży, własnoręcznie wypiekany chleb, pieczone kiełbaski z domowej roboty keczupem, a także cała paleta ciasta. Słowem to co na każdych dobrych dożynkach musi być. Tym bardziej nic dziwnego, że obchody przeciągnęły się do późnego wieczoru kiedy to Górzycę odwiedził Wice Marszałek Zachodniopomorski Jarosław Rzepa. 
Jako sołectwo na pewno się rozwijamy. Mamy radnego – Tomka Kaszleja, który dużo nam pomaga, bardzo dobrze się nam współpracuje. Miejmy nadzieję, że przyszły rok będzie równie dostatni jak obecny. – powiedziała w rozmowie z nami Brygida Sułek
Wśród gości pojawili się także Burmistrz Gryfic Andrzej Szczygieł, Wice Burmistrz Waldemar Wawrzyniak, a także Przewodniczący Rady Gminy Gryfice Krzysztof Tokarczyk. Władze powiatowe natomiast reprezentował Radny Powiatu Grzegorz Burcza. 
 
 

Komentarze  

0 #3 Górzycanin 2015-09-05 10:27
Ludzi było bardzo dużo.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #2 vertigo 2015-08-31 16:35
Brawo Radny Burcza. Widać kto słucha obywateli. Reszta radnych ze starostą na czele chyba ma w głębokim poważaniu takie imprezy. A może na stołach nie było wody ognistej?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #1 ronnie 2015-08-31 07:18
Jakoś tak mało zwykłych ludzi widać na zdjęciach.
Cytować | Zgłoś administratorowi