Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
Подробнее на сайте: https://dashnews.ruhttps://foremostnews.ruhttps://newsdone.ruhttps://newscatch.ru https://bundlenews.ru https://newsdeliver.ru https://mirrornews.ruhttps://unonews.ru https://allnightnews.ruGo to top of pagehttps://newsplain.ru https://principalnews.ru
https://hundrednews.ruhttps://newsfire.ru https://newsentire.ruhttps://stacknews.ru

Wraz ze Schroniskiem w Sosnowicach staramy się znaleźć dom dla tego wspaniałego psiaka!

Fifek to  nieduży szorstkowłosy, podpalany kundelek z wielką kitą na końcu zawiniętą leciutko ku górze niczym paryski  croissant. Piesek z dużym  serduchem na łapie, spokojny, kochający pieszczoty, głaskacze i przytulaski, przywiązujący się do swojego opiekuna  z prędkością światła. Nie trzeba długo czekać ,żeby okazał  swoją wdzięczność względem człowieka, z ufnością podchodzi do wszystkich rozdając buziaczki  każdemu ,kto sobie na nie zasłuży. Gdzie się pojawi amory latają w powietrzu tak  gęsto, że trzeba się przez nie przedzierać. Wszyscy chcą go całować, a on nie protestuje. Fifek słucha uważnie  swojego opiekuna, na razie zostały sprawdzone dwie  komendy ,które wykonuje bezbłędnie. Reszty nawet jeśli nie potrafi z pewnością się w mig nauczy, bo to bystra psinka. Wyjście na spacer, to kolejna przyjemność jaką się czerpie  przebywając  z nim. Daje więcej radości niż wygrana w lotto. Na zawsze rozkochał w sobie gromadę wolontariuszy, którzy codziennie  pragną, żeby mógł spokojnie zejść na ziemię i już nigdy nie musiał  siedzieć  w  schroniskowej wnęce okna. Ma ok. dwóch lat i jest pełen nadziei, że trafi na odpowiedzialnego opiekuna.
 
W sprawie adopcji Fifka należy kontaktować się z P .Martą – tel. 504 249 530

Komentarze  

+4 #1 JUSTA 2015-08-27 22:14
Fifek - cudo na czterech łapkach. Zapraszamy do schroniska ,by zapoznać resztę naszych podopiecznych.Każdy jest na swój sposób wyjątkowy.Małe duże, średnie w łatki, podpalane,z krawatem i bez. Każdy inny,ale wszystkie połączył ten sam los.
Cytować | Zgłoś administratorowi