Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
Подробнее на сайте: https://fullmedicine.ru https://plusmedicine.ru https://luckmedicine.ruhttps://italianmedicine.ru https://enjoyhealth.ru
https://caremedicine.ruhttps://firehealth.ruhttps://primemedicine.ru https://elmedicino.ru https://qualitymedicine.ruhttps://youmedicine.ruhttps://boomhealth.ruhttps://honeymedicine.ruhttps://forcehealth.ruhttps://medicinearea.ru

W ubiegły piątek (21.08) dobiegł końca tygodniowy cykl warsztatów fotograficzno-malarskich, który już po raz szesnasty zorganizowano w pałacu „Ptaszynka” w Rybokartach. 

W tegorocznych ASP udział wzięli artyści fotograficy i malarze z miast całej Polski m. in. ze Szczecina, Gdańska, Koszalina, Słupska, Zielonej Góry, Brzegu, Opola, Białogardu oraz miast partnerskich Gryfowa Śląskiego i Güstrow (Niemcy). Tematyką tegorocznego pleneru jest hasło: „Był czas…”.
Szesnasty plener fotograficzny został zrealizowany przez Gryficki Dom Kultury we współpracy ze Szczecińskim Klubem Fotograficznym Zamek. Tym razem kierownikiem pleneru został Piotr Kaźmierczak.
– Staramy się łączyć doświadczenia malarskie z fotograficznymi. W zawodzie fotografa uczymy się nie tylko poprzez sesje ale również poprzez kontakt z innymi artystami. W warsztatach jak ten chodzi o inspirację i doskonalenie własnego warsztatu. – podsumowując spotkanie powiedział kierownik pleneru.  
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze  

+1 #1 znużony 2015-08-23 09:46
Idyliczne miejsce -cisza , spokój , sprzyja twórczej pracy . A może jeden dzień na Placu Zw. - zgiełk , smród spalin - hardcore ?
Cytować | Zgłoś administratorowi