Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
Подробнее на сайте: https://rawnews.ru
https://exactnews.ruhttps://sidenews.ruGo to top of pagehttps://calmnews.ruhttps://bordernews.ruGo to top of pagehttps://newsnight.ruhttps://branchnews.ruhttps://newsrecent.ru https://targetnews.ruGo to top of page https://newsquick.ru https://newsmoment.ru https://newsinit.ru https://newsaim.ru Go to top of pagehttps://news720.ru
https://newsabc.ru

Letnia akcja „Kino Na Leżakach” ściągnęła na gryfickie błonia setki amatorów kina pod chmurką.

Wspólne oglądanie filmów pod chmurką w iście amerykańskim stylu zdobywa coraz większe rzesze zwolenników.  Nie inaczej było wczoraj w Gryficach (02.07), gdzie odbyła się publiczna projekcja polskiej komedii „Wkręceni 2”. Do wydarzenia mogło dojść dzięki wspólnej organizacji Miejskiej Biblioteki Publicznej, Gminy Gryfice oraz organizatorom akcji „Kino Na Leżakach”, której głównym sponsorem jest Cukier Królewski. Dla wszystkich przybyłych, organizator zapewniał darmową lemoniadę i jeden z 300 dostępnych leżaków. Frekwencja dopisała, nim rozpoczął się seans, miejsc na leżakach już brakowało. 
To nie pierwsza tego typu akcja w naszym powiecie, z każdą następną widzów przybywa. Można domniemywać, że wpływ na to ma nie tylko letnia pogoda. Mieszkańcy Gryfic i okolic chętnie korzystają z rodzinnych atrakcji i na pewno pojawią się na każdym tego typu wydarzeniu, do którego organizacji zachęcamy. Być może to nie ostatnie tego typu wydarzenie plenerowe tego lata. 
 
 
 
 

Komentarze  

0 #1 Pinokio zagłady 2015-07-16 14:14
Dawać leżaczek bo nie mam na rybki ;)
Cytować | Zgłoś administratorowi