Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Wielkie wzruszenia, łzy i podziękowania za wspaniale spędzony czas w mijającym roku akademickim. Tak przebiegało jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszych seniorów. 

Подробнее на сайте: https://natural-cure.ruhttps://enjoymedicine.ru https://whitemedicine.ru https://focmedicine.ru
https://medicinego.ru https://medicineway.ru https://chinese-medicine.ruhttps://indianmedicine.ruhttps://yetimedicine.ru https://washealth.ru https://rankmedicine.ruhttps://keepmedicine.ru
https://safemedicine.ru
https://dearmedicine.ru https://bravemedicine.ru
W ubiegły czwartek (25.06) w gryfickiej bibliotece, swój rok akademicki uroczyście zakończył Uniwersytet III Wieku w Gryficach. Ponad stu słuchaczy, sympatyków oraz zaproszonych gości  zgromadziło się by podzielić się swoimi doświadczeniami z mijającego semestru nauki i wspólnego odkrywania nowych przyjaźni. 
 
Ponad sześćdziesięciu absolwentów semestru letniego, z rąk Burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła oraz Wice Burmistrza Waldemara Wawrzyniaka odebrało dyplomy i drobne upominki. Prezes Stowarzyszenia Bożena Biłyj przedstawiła ideę organizacji oraz zaprosiła do ponownego udziału w przyszłym semestrze. Jak podkreślają słuchacze i nowo przybyli sympatycy; wygląda na to, że chętnych nie zabraknie. „Odkryj siłę społeczności”  głosi nowo wykreowane hasło Uniwersytetu i jest w tym więcej niż ziarno prawdy, bowiem organizacja skupia słuchaczy i wykładowców nie tylko z Gryfic ale z całego Powiatu Gryfickiego. Również specjalnie przygotowany na tą okazję wykład pt. „Stowarzyszenie jako miejsce kultury spotkań” nawiązywał do celu w jakim Uniwersytet powstał. „Zrzeszamy się by stawać  się lepszymi, by nawiązywać kolejne relacje i  kreować naszą rzeczywistość taką jaką chcemy by była” -  tak w swoim wystąpieniu cel uczestnictwa w życiu Uniwersytetu scharakteryzował  jeden z wykładowców tejże instytucji. 
 
Władze Uniwersytetu informują również, że zapisy na kolejny semestr jesienno - zimowy trwają nieustannie nawet w okresie wakacyjnym. Zapisu można dokonać niemal co dziennie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach.
 
Zapraszamy do zapoznania się z pełną galerią na naszej stronie FB: Temat - Portal Informacyjny
 
 
 
 

Komentarze  

0 #5 Janusz 2015-06-29 12:45
Cytuję Wlodek:
juz sie pogubilem ile tych uniwersytetow i czym sie roznia

2 a kto komu broni. chodzic gdzie ma ochote
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #4 Kaśka 2015-06-28 13:18
A laseczki macie takie fajne,że aż się prosi w nowym semestrze wybory Regionalnej Miss wykręcić!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #3 Wlodek 2015-06-28 11:45
juz sie pogubilem ile tych uniwersytetow i czym sie roznia
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #2 Mariusz 2015-06-27 13:53
jest i moja mama. Wszystkiego dobrego zycze
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #1 Jola 2015-06-27 13:29
Było wspaniale dziekuje
Cytować | Zgłoś administratorowi