Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
Подробнее на сайте: https://unonews.ruhttps://newsfire.ru https://newscatch.ruGo to top of page https://foremostnews.ruhttps://stacknews.ruhttps://allnightnews.ruhttps://dashnews.ruhttps://mirrornews.ruhttps://principalnews.ruhttps://hundrednews.ruGo to top of pagehttps://newsentire.ru https://newsdone.ruGo to top of pagehttps://newsdeliver.ruhttps://bundlenews.ruhttps://newsplain.ru

Po dietetykach w szkołach Powiatu  Gryfickiego pojawili się trenerzy personalni.

W ramach realizowanego projektu „Wiem, dlatego działam – profilaktyka układu krążenia w Powiecie Gryfickim” trwają kolejne konsultacje. Tym razem szkoły odwiedzają profesjonalni trenerzy. 
 
Dziś (23.06) w Szkole Podstawowej w Prusinowie, zajęcia fitness poprowadziła trener personalny Natalia Rosochacka. Obok zajęć fitness dzieci miały okazję skorzystać z porad dietetycznych i treningowych. Największym zainteresowaniem cieszyło się tzw. BOSU, jest to przypominający połowę dmuchanej piłki przyrząd do ćwiczeń stymulujący w zasadzie każdą partię mięśniową. Jak się okazało, samo utrzymanie równowagi na BOSU wymaga nieco praktyki. Co prawda w takim wieku typowe zajęcia na siłowni nie są normą, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by pokazać, że przyjemne idzie w parze z pożytecznym i zdrowym. 
 
- Jestem mile zaskoczona, że kultura sportowa nie jest dla tych dzieci obca. Prowadzimy podobne zajęcia z każdą grupą wiekową od przedszkolaków po dorosłych, to jest właśnie fajne, że dzieciaki w takim wieku wykazują największe zainteresowanie. Pewne nawyki żywieniowe oraz ruchowe trzeba promować już od najmłodszych lat. – skomentowała pani Natalia.