Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
Подробнее на сайте: http://python-3.ru http://hightechcomp.ru http://pythonlearn.ruhttp://gromder.net
http://collect-pc.ru http://pro-java.ru
http://codingway.ruhttp://computermonster.ruGo to top of pagehttps://themes-wp.org https://python-scripts.comhttp://build-biz.ruGo to top of pagehttp://live-code.ruhttp://collect-computer.ruhttp://run-pc.ru http://hardcomputer.ru

Barwny korowód orkiestry dętej, absolwentów i pracowników Liceum Ogólnokształcącego przeszedł dziś ulicami miasta. „Chrobry” świętował dziś swoje 70 – lecie.

Dzisiejsze (13.06) uroczystości swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz samorządowych: Starosta Powiatu Kazimierz Sać, Przewodniczący Rady Powiatu Marek Gołuchowski, Wiceburmistrz Waldemar Wawrzyniak, a także Poseł Konstanty Tomasz Oświęcimski oraz Radny Sejmiku Zachodniopomorskiego Artur Łącki. 
 
Tuż po mszy świętej, długi korowód reprezentujący niemal wszystkie roczniki absolwentów gryfickiej Alma Mater przemieścił się w kierunku Wałowej. Zarówno frekwencja jak i pogoda dopisały i mimo żaru lejącego się z nieba, goście – w większości absolwenci zapełnili wszystkie miejsca przed sceną. 
– Nasza placówka jest największą szkołą w powiecie, a wśród jej absolwentów jest wielu znanych polityków, sportowców i ludzi kultury. Staramy się utrzymywać jak najwyższy  poziom, a nabór na kolejne lata potwierdza, że jest do dobry kierunek. – witając gości podkreśliła Dyrektor Jolanta Folwarska. 
 
Podczas dzisiejszych uroczystości  swoje imię otrzymała również szkolna aula. Jej patronem został Józef Pańkowski – pierwszy dyrektor Liceum.
–  Nasza szkoła „produkuje” najlepszych i mam nadzieję, że tak pozostanie. Życzę Państwu i Pani Dyrektor aby szkoła trwała co najmniej kolejne 70 lat. –  takimi życzeniami swoje przemówienie zakończył Starosta Powiatu. 
 
 
 
 
 
 

Komentarze  

+3 #2 Z 2015-06-15 14:25
Nie mamy zbyt wielu dobrych mechaników, stolarzy itd. Na drzwi robione w zakładzie stolarskim trzeba czekać 2-3 miesięcy. PO i PSL naganiało młodych ludzi na studia i tym samym odwlekli ich bezrobocie i exodus za granicę Polski. Licea powinny być elitarne , dla przyszłych prawników, lekarzy itd. a nie np. socjologów z bożej łaski. Ale tera kasę w szkole dostaje się od głowy więc biorą wszystkich ... Umasowiono edukację więc jest coraz mniej wybitnych fachowców. I tak można jeszcze długo... Pozdrawiam absolwentów Wałowej rocznik 2005 klasa humanistyczna.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #1 Aliska 2015-06-14 18:30
to była dobra szkoła,bez dwoch zdań. Szkoda tylko, że po ogólniaku wiele perspektyw dzis nie ma.
Cytować | Zgłoś administratorowi