Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
Подробнее на сайте: https://econedvijimosti.ru https://daoconstruct.ruhttps://buildbighouse.ru https://inedvijimosti.ru
https://thehousebuilder.ruhttps://dohomebuild.ruhttps://fullconstruct.ru https://currenthouse.ruhttps://sdelaisvoidom.ru https://buildthehouse.ruhttps://zedconstruct.ruhttps://houseconstruct.ruhttps://primohouse.ru https://samsdelairemont.ruhttp://repair-yourself.ru

Ta niedziela (31.05) obfitowała w udane wydarzenia jednoczące gryficzan. Tego dnia Gryfice dołączyło do 140 innych miast w Polsce, w których zorganizowano Marsz dla Życia i Rodziny.

Rodzina – Wspólnota – Polska, pod takim hasłem Stowarzyszenie Przyjaciół Gryfic oraz Stowarzyszenie Civitas Christiana poprowadziły dziś ulicami Gryfic marsz, manifestując tym samym swoje poparcie dla świętości rodziny, życia i wagi wspólnoty jaką są wszyscy Polacy. 
To pierwszy marsz tego typu zorganizowany w Gryficach, bez większej medialnej wrzawy i hucznego trąbienia w social mediach organizatorom udało się jednak osiągnąć sukces. W marszu udział wzięła ponad setka osób. Być może z początkową dozą ostrożności, z czasem gryficki Plac Zwycięstwa zaczął zapełniać się tak rodzinami z dziećmi, młodzieżą i seniorami. 
- Już prawie zwątpiłem z młode pokolenie, ale to co się od niedawna w Polsce dzieje przywraca mi nadzieję. Młodzi nie boją się manifestować swojego przywiązania do patriotyzmu i chrześcijańskich wartości – takimi słowy wydarzenie podsumował jeden z najstarszych uczestników marszu. 
 
 Jak podkreślają organizatorzy, to na pewno nie ostatni tego typu marsz w Gryficach. Kolejne jeszcze pewnie w tym roku.