Подробнее на сайте: https://do-construction.ruhttps://endconstruction.ruhttps://constructstroi.ruhttps://domenter.ru https://svoiastroika.ru
https://trueconstruction.ru https://domobuilding.ru https://houseconstructor.ruhttps://domconstructor.ruhttps://worknhouse.ruhttps://constructme.ru https://sdelaietosam.ruhttps://smartesthouse.ruhttps://plusconstruct.ruhttps://homestrong.ru

Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Mali mieszkańcy powiatu gryfickiego nie mogą czuć się zawiedzeni. Dziś (31.05) z okazji dnia dziecka, masę atrakcji przygotowali dla nich pracownicy Gryf Areny.

- Cieszę się, w końcu coś się dzieje. Dzieciaki nie mogą siedzieć w domu albo pod blokiem cały czas. –
Tymi słowami imprezę na Gryf Arenie spuentował tata małej Oli bawiącej się w dmuchanej kuli na wodzie. Już o godzinie 11 plac przy arenie zapełnił się rodzinami. Najwięcej zainteresowania wśród mniejszych dzieci budziły przejażdżki konne, niewiele mniej dmuchany, pływający balon. Dla amatorów słodkości czekała wata cukrowa oraz kilka innych stoisk handlowych. 
Nie mogło zabraknąć atrakcji dla młodzieży. W zorganizowanym turnieju na skateparku swoje umiejętności zaprezentowało kilkunastu fanów bmx i deskorolki. Dla uczestników turnieju nagrody rzeczowy ufundował Poseł na Sejm RP Konstanty Tomasz Oświęcimski. 
 
 
 
 

Komentarze  

+4 #1 Wańka 2015-05-31 21:31
Na imprezie był obecny tylko pomocnik Kostek a nie było jego szefa i planisty i wizjonera Kazimierza. I tak każdy tym wie, że Kostek to chłopak od Kazika, nawet jeśli ten drugi najwidoczniej się schował żeby z nim tego pomocnika szczególnie nie kojarzono.
Cytować | Zgłoś administratorowi