Подробнее на сайте: https://domconstructor.ru https://do-construction.ru https://houseconstructor.ruhttps://trueconstruction.ru https://domenter.ru https://plusconstruct.ru https://homestrong.ru https://domobuilding.ru
https://svoiastroika.ruhttps://sdelaietosam.ruhttps://constructme.ruhttps://smartesthouse.ruhttps://endconstruction.ruhttps://constructstroi.ruhttps://worknhouse.ru

Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow

Serdecznie zapraszamy do udziału w przygotowanym przez Gryficki Dom Kultury rodzinnym pikniku rekreacyjnym, który odbędzie się w niedzielę 31 maja br. na błoniach w Parku Miejskim.  

Piknik rozpocznie się rajdem rowerowym /15,95 km/ z Grupą Rowerową Gryfice. O godzinie 10.40 spotykamy się na boisku w Parku Miejskim /polanie za stadionem/. Start o godzinie 11.00. W trakcie wycieczki m.in. odwiedzimy agroturystykę pana Tomasza Buzały w Łopianowie, gdzie odpoczniemy i posilimy się przed dalszą jazdą. Po drodze zwiedzimy Elektrownię Wodną w Rejowicach a także będziemy podziwiać przyrodę. Rajd kończymy na błoniach w Parku Miejskim. Dzieci do lat 10 mogą wziąć udział wyłącznie z opiekunem. 
 
O godz. 12.00 zapraszamy do udziału w rodzinnym /drużynowym/ turnieju w strzelaniu z wiatrówki do tarcz biatlonowych, który odbędzie się na strzelnicy LOK przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gryficach. Turniej poprowadzą członkowie Młodzieżowego Klubu Strzeleckiego LOK „Baszta” Gryfice. W konkurencji udział biorą drużyny 3 osobowe, każdy startujący odda po 10 strzałów. 
Wspólnie z nami poczuj się jak wilk morski w godzinach od 12.00 do 15.00 na przystani kajakowej w Parku Miejskim uruchomiona zostanie bezpłatna wypożyczalnia kajaków. Dzieci wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. 
Jeżeli masz ochotę na rodzinne poznawanie ciekawostek swojego miasta zapraszamy o godz. 13.00 /zbiórka błonie w Parku Miejskim/ na spacerek po Gryficach z przewodnikiem turystycznym panem Mirosławem Wójciakiem z którym zobaczymy ciekawostki Gryfic m.in: dąb pokoju, Kościół Mariacki w Gryficach, muzeum miejskie, zbójecki trakt, inne zabytki miejskie oraz poznamy historię, legendy ciekawostki architektoniczne oraz gryfickie symbole.
Poszukaj z nami „Skarbu wiewiórek” /godz. 13.00 błonie w Parku Miejskim/ 
Jest to propozycja zabawy z  harcerzami z Związku Drużyn  ZHP Rega którzy zapraszają do przeżycia przygody podczas zabawy terenowej w parku. Część rekreacyjną zakończy rodzinny turniej badmintona na boisku sportowym obok przystani kajakowej. Turniej poprowadzi pani Anna Aleksiuk z SP3 w Gryficach.
 
Od godz. 14.00 /błonie w Parku Miejskim/ Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Gryficach zaprasza na podsumowanie kampanii „Kilometry dobra”.  W programie m.in. występy artystyczne i zabawy, prezentacje przedszkolaków a także zumba z panią Karoliną Rutą.
Ponadto na uczestników pikniku będą czekać gry i  zabawy, pokazy sprzętu, wspólne śpiewanie i muzykowanie a także wiosłowanie na sucho z gościem specjalnym Konradem Wasilewskim Mistrzem Olimpijskim w kajakarstwie Pekin 2008. 
Podczas imprezy będzie można oznakować rower. Warunkiem jest obecność osoby dorosłej i posiadanie dokumentu. 
 
Natomiast finałem tegorocznych obchodów „Dnia dziecka” będą spektakle teatralne, „Pajacyk” w wykonaniu pracowników PSOUU oraz Pirackie Opowieści. 
Spektakle te będą częścią Gryfickich Spotkań Teatralnych które rozpoczną się o 16.30. Szczegóły na plakatach.
 
Imprezie towarzyszyć będą dmuchańce, pyszna kolorowa wata oraz stoiska z gastronomią. 
Zapraszamy serdecznie 
Gryficki Dom Kultury
 
Miło nam, że możemy objąć współpatronat medialny nad wydarzeniem. 
 
 

Komentarze  

+3 #1 Kinga 2015-05-28 12:49
Zeby tylko pogoda dopisala bo impreza super
Cytować | Zgłoś administratorowi