Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
Подробнее на сайте: https://automobyle.ru
https://newsexplore.ru
https://topallnews.ru https://prime-pc.ruhttps://newshead.ruhttps://pc-room.ruhttps://news101.ru https://estascredit.ruhttps://holdnews.ruhttps://maincredit.ru
https://ultimnews.ru https://hotsnews.ruhttps://priornews.ruhttps://flarenews.ru https://leadingnews.ru

Odjazdowy Bibliotekarz to ogólnopolska akcja, organizowana w tym roku po raz szósty. Bibliotekarze, czytelnicy, wszyscy miłośnicy książek oraz rowerów, przejadą przez miasto i okolicę, by razem przyjemnie i aktywnie spędzić czas wolny.

Akcja cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród bibliotekarzy ale z roku na rok zatacza coraz szersze kręgi.
W tym roku także Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach dołączyła do ponad 200 innych bibliotek i znalazła się na mapie Odjazdowego Bibliotekarza organizując rajd rowerowy dla bibliotekarzy i wszystkich, którzy kochają książki i rowery. Akcja ma na celu integrację środowiska bibliotekarskiego, walkę ze stereotypami, promowanie czytelnictwa i bibliotek oraz propagowanie roweru jako środka lokomocji.
 
Gryfice wraz z okolicznymi terenami są doskonałym miejscem do uprawiania turystyki rowerowej. Dlatego też wykorzystując te wspaniałe walory naturalne oraz turystyczne zaplanowaliśmy dla naszego rajdu ciekawą trasę rowerową.
 
30 maja o godz. 9.00 przy budynku Biblioteki zaczynamy rejestracje uczestników planowany wyjazd godz. 9.30.
Trasa tegorocznego gryfickiego rajdu będzie prowadzić przez, Lubin, Baszewice, Trzygłów, gdzie przy naszej fili będzie można zjeść przepyszną grochówkę oraz kiełbaski.
Do wspólnej zabawy zapraszamy nie tylko miłośników rowerów ale ich przyjaciół i rodziny, nie tylko dorosłych ale młodzież i dzieci z opiekunami, bowiem hasło tegorocznych obchodów 
Zachęcamy wszystkich do zabrania ze sobą książki, aby potem przy ognisku wymienić ją z innym uczestnikiem rajdu.
UWAGA! ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ UBIERA SIĘ NA POMARAŃCZOWO. JEŻELI W SZAFIE BRAKUJE CIUSZKA W TYM KOLORZE PROSIMY ZAOPATRZYĆ SIĘ W INNY ELEMENT POMARAŃCZOWY.
 
MBP Gryfice