Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow

Sukcesem zakończył się duży ogólnopolski projekt wydawniczy, którego partnerem jest gryfickie stowarzyszenie. To pierwsze tego typu opracowanie w Polsce.

Подробнее на сайте: http://collect-computer.ru http://gromder.net http://pythonlearn.ru https://python-scripts.comhttp://hardcomputer.ruhttp://collect-pc.ru http://python-3.ruhttp://pro-java.ruhttp://live-code.ru http://computermonster.ruhttp://hightechcomp.ruhttp://codingway.ruhttp://run-pc.ruhttp://build-biz.ru
https://themes-wp.org
Prace nad ogólnopolskim projektem Leksykon Coachów, Trenerów i Mówców Polskich dobiegły końca. Gryfickie Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych wraz z innymi ogólnopolskimi organizacjami od przeszło pół roku brało udział w współtworzeniu treści i promocji leksykonu i jako jeden z patronów wydania również znalazło w nim swoje miejsce. 
 
Piątego kwietnia książka będzie miała swoją premierę w ogólnopolskiej sieci sprzedaży. Jak informują przedstawiciele Stowarzyszenia, najwięcej pracy wymagało gromadzenie danych profilowych osób i instytucji. Bez wątpienia jest to olbrzymia promocja dla organizacji w skali kraju jak i dla każdej osoby powiązanej branżowo z doradztwem personalnym, mogącej znaleźć się w wydaniu. 
 
Leksykon jest najaktualniejszym i najpełniejszym zbiorem instytucji i osób prywatnych profesjonalnie zajmujących się szerokorozumianą branżą usług doradztwa. Książka liczy 400 stron i jest drukowana w pełnym kolorze. Twarda oprawa z wyokrąglonym grzbietem dodaje elegancji i podkreśla prestiżowy charakter leksykonu. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Gall. Przedstawiciele Stowarzyszenia składają najserdeczniejsze podziękowania wszystkim tym którzy przyczynili się do sukcesu leksykonu, a w szczególności autorom niniejszego opracowania. 
 
 

Komentarze  

+7 #4 grzegorz 2015-04-01 06:33
Gratulacje i szczególne uznanie, tak trzymać :)
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #3 Osullivan 2015-03-31 12:07
A niech się dzieje w Gryficach, ja wciąż czekam aż młodsze pokolenie dojdzie do władzy a nie tylko staruchy po znajomościach.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #2 Biger 2015-03-30 11:37
Super sprawa. Ktoś robi w małych Gryficach dobrą robotę w skali kraju.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+11 #1 tomo 2015-03-30 08:01
fajne fajne, a moze by tak gryfickie wydawnictwo?
Cytować | Zgłoś administratorowi