Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Wielkimi krokami zbliża się jedno z największych wydarzeń sportowych tego roku w naszym powiecie. Ruszyły zapisy na II edycję biegu Gryficka Dziesiątka.

Zeszłoroczna edycja biegu potwierdziła fakt, że bieganie staje się najpopularniejszą formą rekreacji. Poza licznymi lokalnymi fanami biegów pojawili się biegacze z najdalszych zakątków Polski. Kwestią czasu było więc ustalenie kolejnej edycji, a tym samym powstanie nowej cyklicznej imprezy w naszym powiecie. Biegają wszyscy; młodsi i starsi. Co niedzielę na gryfickiej ścieżce zdrowie gromadzi się kilkadziesiąt osób trenując dla siebie, dla zdrowia a także pod coraz liczniejsze imprezy biegowe. Na 16 sierpnia tego roku zaplanowana została II edycja Gryfickiej Dziesiątki. Miejsce biegu pozostaje te samo, natomiast jak informują organizatorzy lekkiej modyfikacji ulega trasa biegu, co ma na celu zapewnić dokładną odległość 10km. W tym roku wpisowe wyniesie 30zł do końca czerwca, po tym terminie będzie to kolejno 40 i 50 złotych, warto więc zapisywać się jak najszybciej. 

W tym roku do grona organizatorów oficjalnie dołącza Nadleśnictwo Gryfice, które również zapewni parę zmian jakich na razie organizatorzy nie ujawniają. 
- Myślę, że w tym roku śmiało możemy spodziewać się od 300 do 400 zawodników- mówi nam Łukasz Przybysz trener lekkoatletyki i współorganizator imprezy. Wszelkie informacje są sukcesywnie zamieszczane na stronie facebooka „Gryficka Dziesiątka” tam też m. in. będą pojawiać się informacje o partnerach, sponsorach biegu oraz nagrodach. Organizatorzy zapraszają do kontaktu wszystkie instytucje i firmy chcące włożyć również swoją cegiełkę w tworzenie nowej tradycji biegowej. Swój udział potwierdzili także główni sponsorzy i partnerzy biegu z ubiegłej edycji. Organizatorzy podkreślają, że bieg oraz towarzyszący mu event jest wspaniałą okazją do wypromowania instytucji którym bliska jest idea integracji ze społeczeństwem oraz jak najlepszy kontakt z osobami uprawiającymi tę najpopularniejszą dyscyplinę sportu w Polsce. Szykuje się naprawdę wielkie wydarzenie. Czy i tym razem padnie rekord uczestnictwa - przekonamy się w sierpniu. 
 
 
Zapisy można dokonywać na stronie: 
http://sport-time.com.pl/zapisy-online
  
Zapraszamy również do zapoznania się z materiałami wideo z poprzedniej edycji:
 
 
 
Organizatorzy biegu:
Przychodnia Lekarzy Rodzinnych „Wysoczańscy”
Sport-time.com.pl
Stowarzyszenie Coachów i Doradców Personalnych
Nadleśnictwo Gryfice
 
Patronat medialny nad imprezą objął portal Temat.info

Komentarze  

+3 #6 krzysiek 2015-03-21 22:40
co prawda - wolę cisze w lesie ..... ale te filmy pokazują jak ciekawe "rzeczy" dzieją sie w Gryficach i to w zupełnej medialnej ciszy / chwała organizatorom / . I dobrze ,że w ciszy . Bigajcie . Na zdrowie !
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #5 aNIA 2015-03-17 16:02
Będzie piękna impreza!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #4 krzysiek 2015-03-16 19:22
ścieżka to nie tylko bieganie , jako rowerzysta dam Wam spokój tego dnia - pojadę na inne trasy .
Cytować | Zgłoś administratorowi
+5 #3 Jola 2015-03-16 16:20
musi być rekord
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #2 Eryk 2015-03-16 07:22
Ludzie z całego regionu czekają na ten bieg!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+8 #1 jogi 2015-03-15 19:46
montaż filmów niezły
Cytować | Zgłoś administratorowi