Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
Подробнее на сайте: https://inedvijimosti.ru https://houseconstruct.ru https://buildthehouse.ru https://buildbighouse.ru https://primohouse.ru
https://daoconstruct.ruhttps://samsdelairemont.ru https://currenthouse.ru
https://econedvijimosti.ruhttps://dohomebuild.ruhttps://fullconstruct.ruhttps://thehousebuilder.ruhttps://sdelaisvoidom.ruhttps://zedconstruct.ruhttp://repair-yourself.ru

W piątek, (06.03.) hala widowiskowo – sportowa Gryf Arena zapełniła się kobietami, które przyszły skorzystać z oferty przygotowanej specjalnie z myślą o nich. A wszystko to z powodu zbliżającego się Dnia Kobiet.

8 marca – święto kobiet, ten jedyny dzień w roku, kiedy to właśnie one są w centrum zainteresowania. Na co dzień zabiegane. Zajęte pracą, domem, dziećmi, dla siebie znajdują niewiele czasu. Jednak ten jeden dzień należy całkowicie do nich.

W piątek, (06.03.) Gryf Arena przygotowała kilka miłych niespodzianek dla Pań. Nie od dziś wiadomo, że wszystkie kobiety kochają piękno. Dlatego hala przeobraziła się w centrum urody. Powstały stanowiska fryzjerskie, kosmetyczne, wizażu, przy których Panie mogły skorzystać bezpłatnie z usług fachowców. Dietetyczka udzielała zainteresowanym Paniom profesjonalnych porad. A te, które „zrobiły się na bóstwo” mogły skorzystać z usług fotografa, Macieja Grabowskiego. Swoje piękne dzieła na sprzedaż wystawiła Pani Magda Kalinowska z Mag-Decore. Przy stoisku Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich udzielano porad specjalistów. A wszystko to nastąpiło po szczególnie miłym przyjęciu, podczas którego Starosta Gryficki Kazimierz Sać wręczał każdej z Pań kremową różę.
Dodatkową atrakcją były występy artystyczne. Swój recital zaprezentował Igor Shchastlivy, a grupa Top Toys dała niesamowity pokaz tańca. Panie, które wzięły udział w konkursach, wygrywały atrakcyjne nagrody. A wszystko to przy słodkim poczęstunku.