Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
Подробнее на сайте: https://domusremont.ruhttps://remontvsvoidom.ru https://dothouse.ru
https://medicinecu.ruhttps://powerautoplus.ruhttps://domstroiplus.ru https://moidomremont.ruhttps://fastumauto.ruGo to top of page https://svoidomsnulya.ru
https://avtoenter.ruGo to top of pagehttps://houseunite.ruGo to top of pagehttps://samodelkick.ruhttps://houserento.ruhttps://samodelkan.ruhttps://stroikaudoma.ru

168 zawodników, blisko 100 rozegranych meczów, 16 dni rozgrywek , 3 miesiące piłkarskich zmagań – Gryficka Amatorska Liga Futsalu dobiegła końca. W niedzielę (01.03.) w hali widowiskowo – sportowej Gryf Arena odbył się Wielki Finał, który wyłonił mistrza gryfickiego futsalu.

W niedzielę (01.03.) w Gryf Arenie odbył się Wielki Finał Galfu. Jako pierwsze rozegrane zostały mecze o miejsca 5-8. Piąte miejsce zajęła drużyna Rop-Benz, szóste Termex Mrówka Trzebiatów, siódme Lew Ubezpieczenia, ósme natomiast przypadło Sus Travel. Następnie odbyły się półfinały i finały, które wyłoniły najlepsze drużyny ligi GALF. Na czwartym miejscu znalazła się Mea, trzecie zajęli dotychczasowi faworyci, drużyna Bart-Wal, drugie miejsce wywalczyli Oldboje MKS Sparta Gryfice, a pierwsze miejsce oraz mistrzoswo ligi zdobyła Unia 2010. 
 
- Zaczęliśmy rozgrywki od porażki w fazie grupowej, później poszło nieco lepiej, przez moment nawet byliśmy liderem w swojej grupie, w rundzie rewanżowej mieliśmy moment załamania, szanse na wyjście z grupy były nikłe, na szczęście udało nam się zająć czwarte miejsce i dostać się do ćwierćfinałów, finał wygraliśmy dzięki kontratakom, taki sposób gry przyniósł nam prowadzenie po pierwszej połowie, i tą przewagę udało nam się utrzymać do końca meczu – powiedział Grzegorz Milewski, zawodnik Unii 2010.
 
Przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Konrad Bartoszewicz z drużyny Bart-Wal, który łącznie zdobył aż 32 bramki, tym samym bijąc rekord z ubiegłorocznej edycji. Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Damian Kępiński z drużyny Mea. Podziękowania otrzymali również sędziowie: Marek Stefański, Adam Sobinek, Paweł Mazurski, Paweł Przybyłowski oraz opieka medyczna turnieju, Artur Wójcik. Podczas przerw między meczami czas oczekiwania umilali widzom tancerze Szkoły Top Toys, prezentując widowiskowy program taneczny.
 
Turniej obfitował w nieprzewidywane zwroty akcji oraz wielkie emocje. Faworyt ligi zajął trzecie miejsce, natomiast pierwsze wywalczyła Unia 2010, która dopiero w ostatniej kolejce fazy grupowej zapewniła sobie awans do ćwierćfinału z czwartego miejsca w grupie. Emocje sięgały zenitu, zwłaszcza w decydujących starciach, kiedy to dał o sobie znać temperament zawodników. Pojawiały się faule i żółte kartki.  
 
- Turniej był zdecydowanie bardzo udany, jestem zadowolony z tegorocznej edycji. Liga się ciągle rozwija, w porównaniu z poprzednią edycją jest coraz lepiej. Już planowane są kolejne. W naszym powiecie jest sporo drużyn chętnych do uczestnictwa w takich zawodach, dlatego wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Dzięki takim inicjatywom jak GALF wielu ludzi ma okazję spędzić zimowe miesiące aktywnie – powiedział Mariusz Dąbrowski, pomysłodawca i organizator ligi.