Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Głównym celem kampanii charytatywnej  jest pomoc w zbiórce pieniędzy na cele statutowe organizacji biorących w niej udział.  Organizatorem kampanii jest Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu.

Подробнее на сайте: https://plusmedicine.ru https://qualitymedicine.ru
https://luckmedicine.ruhttps://fullmedicine.ruhttps://boomhealth.ru https://firehealth.ruhttps://enjoyhealth.ruhttps://medicinearea.ruhttps://caremedicine.ruhttps://primemedicine.ruhttps://youmedicine.ruhttps://forcehealth.ru https://italianmedicine.ru https://honeymedicine.ruhttps://elmedicino.ru
Po raz pierwszy udział  w kampanii „Kilometry Dobra” weźmie Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gryficach. Nasza organizacja podejmuje działania na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością, tworzenia warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym, działanie na rzecz ich zdrowia oraz wspieranie ich rodzin. Pozyskane podczas zbiórki pieniądze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego samochodu z podnośnikiem, do przewozu osób niepełnosprawnych.
 
W akcji biorą udział organizacje z terenu całego kraju, a  Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gryficach jako jedyne reprezentuje województwo zachodniopomorskie. 
Kampania rozpocznie się 1 marca 2015 r., a jej finał zaplanowano na 31 maja 2015 r. W tym dniu, organizacje partnerskie podejmą próbę ułożenia nieprzerwanego ciągu z monet o nominale 1 zł w celu pobicia aktualnego rekordu Guinnessa i ustanowienia nowego rekordu Polski. Obecny rekord Guinnessa należy do austriackiej organizacji BG/ BORG Kirchdorf an der Krems, która 9 grudnia 2011 roku, po prawie roku zbierania pieniędzy, ułożyła ciąg o długości 75,24 km, składający się z miliona jednocentówek euro.
 
 „Kilometry Dobra” w Gryficach rozpoczniemy 2 marca na Placu Zwycięstwa. Tego dnia podopieczni wraz z pracownikami Stowarzyszenia będą zbierać pieniądze do specjalnie przygotowanych na tę okazję puszek. Każdy wolontariusz będzie posiadał identyfikator ze zdjęciem i logo kampanii, na placu będzie rozstawiony punkt informacyjny. 
 
Harmonogram planowanych imprez:
- 2 marca – rozpoczęcie kampanii – Plac Zwycięstwa
- 20 marca – Święto Wiosny: koncert w Gryf Arenie
- 22 marca  - piknik na błoniach z Klubem motocyklowym Gryf
- 15 kwietnia – kwesta na ulicach Gryfic z rozdawaniem ulotek i upominków
- 18 kwietnia – warsztaty rękodzielnicze na Sali gimnastycznej przy ul. 3-go maja
- 2 maja – obchody Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną – Plac Zwycięstwa
- 4-30 maja – Występy podopiecznych PSOUU w szkołach powiatu gryfickiego
- 31 maja – finał kampanii połączony z biciem rekordu Guinnessa, wspólne obchody Dnia Dziecka z Gryfickim Domem Kultury – Plac Zwycięstwa.
 
Akcję ”Kilometry Dobra” można wesprzeć poprzez:
- wpłaty do puszek podczas kwest oraz imprez;
- w siedzibie naszego Koła: Gryfice, ul. Pocztowa 4;
- bezpośrednio na konto bankowe Bank PEKAO SA nr konta: 06 1240 3842 1111 0010 2922 7719  
(z dopiskiem „Kilometry Dobra”);
- poprzez stronę internetową www.psouugryfice.pl, przelewem internetowym za pośrednictwem serwisu DotPay.
Zapraszamy do włączenia się do akcji, ruszamy już 2 marca!!!
 
 
Maja Krogulecka
Andrzej Tomczyk
PSOUU w Gryficach
 
W KAMPANII WSPIERAJĄ NAS:
Bank PEKAO
POMONA COMPANY
                       
 
Gorąco zapraszamy do wsparcia tej kampanii