Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
Dzięki pełnej mobilizacji pracowników Gryf Areny oraz przybyłych na koncert mieszkańców udało się zebrać część niezbędnej kwoty. O wynikach zbiórki przeczytaj w artykule. 
 
W miniony piątek 13 lutego, w hali widowiskowo-sportowej Gryf Arena odbył się koncert charytatywny dla małej Mai Paszczyk z Trzebiatowa. Dzięki wszystkim osobom o gorących sercach, które tego dnia przekazały choćby najmniejszą kwotę, 3 – letnia dziewczynka ma coraz większe szanse na operację i powrót do zdrowia.
Tego wieczoru Gryf Arena miała jedną gwiazdę była nią Maja. Dla niej w piątkowe popołudnie w hali widowiskowo-sportowej odbyły się licytacje, występy taneczne i koncerty. Na scenie wystąpiła grupa Specyficzni ze Szczecina, Igor Shchastlivy, Martyna Grzelak, Krystian Majchrzak oraz Siwy SWS. Swój pokaz mocy dała grupa taneczna Top Toys, natomiast gwiazdą koncertu był sobowtór Maryli Rodowicz - DRUGA M!. Na biorących udział w koncercie czekały stoły ze słodkościami i kawą, które można było nabyć za symboliczną kwotę. Zbiórkę datków do puszek przeprowadzili wolontariusze, a wszystko to po to, aby pomóc małej Mai z Trzebiatowa. Dziewczynka, która od urodzenia choruje na złożoną wadę serca w swym krótkim życiu przeszła już dwie operacje, ale potrzebna jest jeszcze jedna, ta najważniejsza a jej koszt to 35.500 tys. euro.
Wszystkie pieniądze zebrane do puszek, a także z przeprowadzonych licytacji (nieoficjalnie udało nam się ustalić, żę jest to kwota ok 4tyś zł. Red.) przekazane zostały na dalsze leczenie małej Mai.
 
Gryf Arena