Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
Zapraszamy do zapoznania się z rozpiską najciekawszych wydarzeń na nadchodzący weekend.
 
Piątek 7.11 br. o godz. 14:00 w Prusinowie odbędzie się Piłkarski Turniej Pokoleniowy o Puchar Starosty Gryfickiego. Turniejowy towarzyszyć będzie piknik rodziny ze smacznym jedzeniem z grilla.
 
 
Również w piątek o godz. 17:30 w Gryf Arenie wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. KMN pochodzi z Warszawy. Powstał w 1993 r. na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz nie stroni od polityki. Aktualny skład kabaretu tworzą Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć, Magdalena Stużyńska-Brauer, Bartłomiej Krauz. Wojciech Orszulak. Duża dawka śmiechu gwarantowana.
 
 
Tego samego dnia o 18:00 będzie miał miejsce Koncert Rockowy w najlepszych klimatach w Kinie Kapitol w Gryficach. Wstęp jest wolny. Na koncert zaprasza Stanisław Hołubczak.
 
Zagrają:
Dirty Bastards - Szczecin, gatunek muzyczny: Polski Rock and Roll
Alium - Trzebiatów, gatunek muzyczny: rock
Metalert - Szczecin, gatunek muzyczny: Heavy Metal
RIP - Gryfice, gatunek muzyczny: Trash Metal
 
 
O tej samej godzinie również w piątek na gryfickim Placu Zwycięstwa będzie miał miejsce koncert legendarnej grupy skifflowej "NoToCo" znanej z takich utworów jak: Ach Franka, Franka, Po ten kwiat czerwony, Po zielonej trawie piłka goni, Te opolskie dziouchy, Hej Bystra Woda ...
Organizatorami koncertu są przyjaciele, sympatycy oraz członkowie Wspólnego Samorządu, Ziemi Gryfickiej oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego w Gryficach.
 
 
8 listopada w sobotę specjalnie powołany na tą okazję komitet społeczny "Okaż serce" w hali sportowej w Niechorzu o godzinie 15.00 organizuje akcję charytatywną dla chorej na białaczkę 2,5 letniej Stefani Pasiecznik. Gośćmi specjalnymi koncertu będą Gabriel Fleszar i znana z programu Voice of Poland Ewa Michrowska. Wystąpi również wielu innych lokalnych artystów m.in. zespoły: Time to Express, Titty Twister. By wspomóc małą Stefanię organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji i aukcji charytatywnych z których dochód zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie dziewczynki. Całość potrwa przewidywalnie do godziny 22. W tym samym czasie o 21 w mrzeżyńskim Port Pub'ie odbędzie się impreza o charakterze bardziej klubowym. Dochód z wejściówek – 10zł również zostanie przekazany na rzecz małej Stefani. 
 
 
Również W sobotę 8 listopada o godzinie 17 w Hali Widowiskowo - Sportowej Gryf Arena w Gryficach odbędzie się Międzynarodowy Mecz Bokserski Polska - Ukraina . Wydarzeniu będą towarzyszyć występny lokalnych artystów na co dzień związanych z TDK STUDIO i grup tanecznych. Walki bokserów odbędą się na profesjonalnym ringu. Podczas starcia odbędzie się około 10-12 walk bokserskich Seniorów Reprezentacji Polski, odbędzie się również wiele konkursów i licytacji. Walki odbędą się pod okiem zawodowych sędziów z Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego. Nie czekaj zamów CEGIEŁKĘ ...ilość miejsc ograniczona!!! więcej informacji uzyskać można pod nr tel. 698110035.
 
 
Wybór różnego rodzaju wydarzeń jak Państwo widzą jest ogromny i zależy jedynie od Państwa na co się zdecydują. Naprawdę szkoda, że wiele z nich dzieje się niemal równocześnie. 
 
Подробнее на сайте: https://samodelkick.ru https://houseunite.ruhttps://svoidomsnulya.ruhttps://domstroiplus.ru https://moidomremont.ruhttps://fastumauto.ruhttps://samodelkan.ru https://dothouse.ru https://remontvsvoidom.ruhttps://stroikaudoma.ru Go to top of pagehttps://avtoenter.ru
https://medicinecu.ruhttps://powerautoplus.ru
https://houserento.ruhttps://domusremont.ru

Komentarze  

+3 #6 Kr 2014-11-10 18:41
Cytuję Jadwiga:
Cytuję Kr:
Pod osłoną tych znamienitych imprez zainstalowano maszt na Hosso - na zdrowie !


JAKI MASZT??

Ten , co sterczy nad szklaną wieżą i do reszty zasłania nam niebo , pewnie emituje różne fajne / fajki= rak / fale , zakłóca działanie naszych komputerów . telefonów i nas samych . A wszystko to w coraz nowocześniejszych , coraz piękniejszych , coraz bardziej rozjeżdżonych Gryficach - mieście zielonym jak Plac Zwycięstwa / dobra nad zlem ?/ , pełnym zieleńców / tzw. pasów zieleni / , urokliwych zapchanych szrotem podwórek obok nadrzecznych uliczek . Każdy z mieszkańców idących po zasikanych i niestety obrzyganych w niedzielne poranki chodnikach do lokalu wyborczego / to teraz , a w każdą niedzielę niestety np. do kościoła / będzie miał okazję ocenić to wszystko na karcie wyborczej .Przepraszam ,że piszę obrzydliwości , ale tak właśnie wygląda NASZE MIASTO POWIATOWE !
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #5 Jadwiga 2014-11-09 23:20
Cytuję Kr:
Pod osłoną tych znamienitych imprez zainstalowano maszt na Hosso - na zdrowie !


JAKI MASZT??
Cytować | Zgłoś administratorowi
0 #4 Kr 2014-11-09 18:19
Pod osłoną tych znamienitych imprez zainstalowano maszt na Hosso - na zdrowie !
Cytować | Zgłoś administratorowi
+4 #3 Krzysiek 2014-11-08 20:42
Szczerze , nie pójdę tam , gdzie dają fanty , gdzie się podlizują - lepiej kupić bilet , popcorn i siedzieć na swoim .Jeszcze lepiej - pójść na imprezę charytatywną .
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #2 Rambo 2014-11-08 08:54
Ja tam dzisiaj idę na boks. Seniorzy walczą i będzie super.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+14 #1 Apolityczna 2014-11-06 22:26
Myślę, że warto wybrać imprezę pod którą nie podpisał się żaden lokalny polityk prowadzący swoją kampanię przedwyborczą, czyli na koncert charytatywny w Niechorzu i/lub związaną z nim imprezę w Mrzeżynie. Zamiast robić sztuczny tłum na koncertach kolejnych kandydatów, zróbmy coś dobrego i wspomóżmy maleńką Stefanię w jej drodze do zdrowia.
Cytować | Zgłoś administratorowi