Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow

27 września w Świdwinie zorganizowana została impreza biegowa pod nazwą "I Świdwińska mila dla wszystkich". Zwyciężył Piotr Pietrak z klubu sportowego "Chrobry" Gryfice

Biegi odbywały się w kilku kategoriach wiekowych: przedszkolaków, szkoły podstawowe, gimnazja oraz kategoria OPEN. Niespodziewane zwycięstwo w biegu głównym na dystansie 1 mili - 1609 m odniósł 18-letni Piotr Pietrak, zawodnik klubu sportowego "Chrobry" Gryfice. Warto dodać, że Piotrek wyprzedził drugiego zawodnika na mecie o blisko 100 metrów, co zrobiło olbrzymie wrażenie na organizatorach biegu. Znakomicie spisali się również pozostali biegacze "Chrobrego". W kategorii klas 5-6 szkół podstawowych jako drugi do mety dobiegł Krystian Wałęga. W tym samym biegu trzecie miejsce zajął Mateusz Urbanowicz, a jego młodszy brat Jarosław był piąty. W biegu OPEN czwarte miejsce w kategorii M20 zajął trener zawodników - Łukasz Przybysz. Po zawodach wszyscy udali się do miejskiego aqua parku aby skorzystać z odnowy biologicznej. Zawodnikom oraz ich trenerowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych zawodach !!