Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Mateusz Grzesiak, Paweł Tkaczyk, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Jacek Rozenek, Grzegorz Turniak, Olga Kozierowska i Jakub Porada to prelegenci niesamowitego wydarzenia, które 3 października odbędzie się w Szczecinie. Nasz portal ma przyjemność być w gronie patronów medialnych tego wydarzenia. 

Подробнее на сайте: https://primohouse.ru
https://fullconstruct.ruhttps://thehousebuilder.ruhttps://dohomebuild.ruhttps://econedvijimosti.ru https://inedvijimosti.ruhttps://sdelaisvoidom.ru
https://currenthouse.ru https://zedconstruct.ru
https://houseconstruct.ru
http://repair-yourself.ru https://daoconstruct.ruhttps://samsdelairemont.ru https://buildthehouse.ruhttps://buildbighouse.ru
To będzie niezwykle inspirujący dzień. Motywacja biznesowa i inspiracja – tego na pewno nie zabraknie podczas wydarzenia Inspiration Day Show #1. To będzie dzień niezwykłych spotkań z osobami, które są ekspertami w swoich dziedzinach, w których funkcjonują od wielu lat. Publiczność czeka ponad 9 godzin wyjątkowych wystąpień. Jednym z prelegentów jest najpopularniejszy trener i mówca inspiracyjny w kraju – Mateusz Grzesiak
Kto dokładnie wystąpi na IDS #1
Marcin Prokop znany jest właśnie z ekranu telewizyjnego. Laureat nagrody Wiktor w 2013 roku. Kojarzymy go z różnych programów typu talent show, z audycji śniadaniowych, natomiast warto tu wspomnieć o innych jego sukcesach. Marcin ma ogromne doświadczenie jako dziennikarz. Pracował jako redaktor naczelnych takich tytułów jak „Machina”, „Przekrój” oraz „Film”. Lubi też pisać, jest autorem książek, których łączny nakład przekracza ćwierć miliona.  
Dorota Wellman - dziennikarka, prezenterka, producentka programów telewizyjnych i radiowych. Uwielbia gotować. Kobieta o wielkim sercu, całe wynagrodzenie za udział w ostatniej kampanii reklamowej jednej z sieci dyskontowej przekazała na cele dobroczynne. Blisko 300 tys. zł przekazała na fundacje i hospicja, by pomóc chorym dzieciom. Ma olbrzymie doświadczenie w świecie mediów. Na przestrzeni lat zdobyła wiele nagród m.in. Wiktora w kategorii ‚prezenter telewizyjny’.
Grzegorz Turniak to z kolei ekspert w budowaniu relacji. Jeśli mówimy słowo „networking” od razu do głowy przychodzi nam jego postać. Jest specjalistą w zakresie zarządzania talentami, budowaniem sieci kontaktów i zarządzania relacjami. Według niego kluczem do prowadzenia biznesu jest budowanie relacji z innymi – bo przecież łatwiej się robi interesy z osobami, które już znamy. 
Mateusz Grzesiak to specjalizuje się w motywacji, komunikacji oraz praktycznej psychologii. Swoimi szkoleniami, wykładami, warsztatami dociera do wielu tysięcy osób na całym świecie. Zna 5 różnych języków, którymi się biegle posługuje, więc granice krajów nie stanowią dla niego problemu. Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi (firmy, organizacje korporacje). Jego wystąpienia cechują się niezwykłym poziomem energetycznym. Mateusz na scenie daje z siebie wszystko. 
Olga Kozierowska to bizneswoman, dziennikarka i trener biznesu. Najbardziej może się kojarzyć z „Sukcesem pisanym szminką” - prężną organizacją, portalem internetowym oraz autorską audycją w Chilli Zet. W swoich działaniach organizacja ta koncentruje się na wspieraniu przedsiębiorczych kobiet. Jest autorką wielu publikacji oraz książki pod tytułem Sukces Pisany Szminką. Wcześniej związana z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. Jest laureatką wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych: "Women of Consequence 2013", „Pozytywistka Roku 2013” „Dziennikarz Roku 2011” za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Trafiła na listę „50 Kobiet Polskiego CSR 2013” oraz w 2014 roku do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat.
Paweł Tkaczyk to z kolei ekspert od „opowiadania historii”. Brzmi może banalnie, ale jest to niezwykle ważne w nowoczesnym marketingu. Tym właśnie powinna się charakteryzować dobra marka. Specjalizuje się  również w psychologii klienta i w nowych dziedzinach marketingu. Bardzo często podkreśla fakt, że czasami wystarczy iskra do podjęcia działania i osiągnięcia celu.
Na pewno wiele osób kojarzy autora słów „Szczecin jest jak Joan Collins. Zawsze ma klasę”. To Jakub Porada – dziennikarz, który w tym zawodzie jest od 23 lat. Pasjonat podróży małych i dużych, zachęca do nich na spotkaniach motywacyjnych. Uważa, że warto w nie ruszać w każdym wieku i niezależnie od grubości portfela. W swojej relacji o Szczecinie odwiedził Muzeum Techniki i Komunikacji, najstarsze kino świata – kino Pionier, a także popłynął w rejs po Odrze wraz z prezydentem miasta, Piotrem Krzystkiem. Dzień Inspiracji będzie doskonałą okazją do zwiedzenia Filharmonii Szczecińskiej, określanej mianem najpiękniejszego budynku w Europie. 
Szósty prelegent to Jacek Rozenek – znany głównie z obszaru aktorstwa. Zajmuje się również coachingiem, dubbingiem i prowadzeniem szkoleń. Ma drugi stopień instruktora Wschodnich Sztuk Walki. Przez wielu nazywany trenerem nowej generacji. Jego szkolenia dotyczą technik komunikacji, rozwoju osobistego, budowania wizerunku w biznesie oraz kierowania zespołem projektowym. 
A o to co w kontekście wydarzenia mówią organizatorzy:
Nie ma czegoś takiego jak przepis na sukces. No może jeden – ciężka praca. Celem tego wydarzenia nie jest przekazywanie przepisów na sukces, lecz pokazywanie dróg dochodzenia do własnego szczęścia, skuteczności w pracy, rozwój umiejętności miękkich – mówi Konrad Dembczyński, współorganizator wydarzenia. 
Warto zwrócić uwagę, że każdy z prelegentów jest ekspertem w swojej dziedzinie – Mateusz Grzesiak w motywacji, Grzegorz Turniak w networkingu, czy Paweł Tkaczyk w nowoczesnym brandingu i budowaniu marki – dodaje Marcin Przeworski, współorganizator IDS 2015. 
 
Wszelkie informacje na bieżąco a także ostatnie bilety można znaleźć na stronie: dzieninspiracji.szczecin.pl oraz na tym samym wydarzeniu na fb.
Cała impreza zostałą objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz otrzymało Mecenat Miasta Szczecina.  
 
Główni organizatorzy, od lewej: Marcin Przeworski, Michał Hamera, Konrad Dembczyński. 
 
Tak zapowiada się hala Filharmonii Szczecin

Komentarze  

+9 #4 Arnie 2015-09-28 18:36
Pan Konrad Dembczyński wykładał "Sztukę autoprezentacji" na moim kierunku w ZPSB w Gryficach , bardzo wartościowe zajęcia prowadzone w genialny sposób.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #3 Red. 2015-09-28 17:20
Cytuję Ewa:
a macie moze jeszcze jakies wejsciowki?

Wszystkie zaproszenia jakimi dysponowaliśmy rozeszły się na pniu. W tej chwili dysponujemy jeszcze pewną ilością wejść rabatowych/promocyjnych. Infor na priv. via FB
Cytować | Zgłoś administratorowi
+3 #2 Ewa 2015-09-28 13:16
a macie moze jeszcze jakies wejsciowki?
Cytować | Zgłoś administratorowi
+9 #1 Alonzo 2015-09-28 06:40
no to brawo, godne pochwały
Cytować | Zgłoś administratorowi