Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow
Подробнее на сайте: https://bundlenews.ruhttps://newsentire.ru https://unonews.ruhttps://dashnews.ruhttps://newsfire.ruhttps://newsdone.ru https://principalnews.ru https://foremostnews.ru https://newsplain.ru https://newsdeliver.ru https://mirrornews.ruhttps://stacknews.ru https://newscatch.ru https://allnightnews.ru
https://hundrednews.ru

W grudniu informowaliśmy Państwa, że w Brojcach mają być zrealizowane dwa granty Fundacji Banku Zachodniego WBK. Obie inicjatywy zmierzają właśnie do finału.

Z inicjatywy Jacka Kuczkowskiego i Michała Zinowik zostały pozyskane finasowania w ramach pierwszej edycji konkursu „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Jeden z grantów posłużył budowie szachownicy do rozgrywek na wolnym powietrzu. W ostatnią niedzielę (14.06.2015 r.) po raz pierwszy rozegrano na niej brojecki turniej szachów plenerowych. Rozgrywki odbyły się w brojeckim parku w ramach „Dnia rodzin”. Do turnieju przystąpiło  20 uczniów Szkoły Podstawowej w Brojcach.
Miejsca na podium zajęli następujący uczniowie:  pierwsze miejsce – Dawid Szymański, drugie miejsce  - Jakub Pszczoła, trzecie miejsce – Paulina Motłoch.  Zwycięzcy otrzymali zestawy szachowe oraz książki mające poszerzać ich wiedzę o „królewskiej grze”. Turniej spotkał się z dużym zainteresowaniem pozostałych uczestników festynu.
 
 M.Z.
 

Komentarze  

+4 #1 Mariola 2015-06-17 11:39
swietna sprawa gratulacje widac, mlodzi dzialaja
Cytować | Zgłoś administratorowi