Подробнее на сайте: https://ducauto.ruhttps://boldomstroi.ruGo to top of pagehttps://teocreditus.ruhttps://comphitech.ruhttps://elcomputer.ruhttp://miratalk.com/https://leorealty.ruhttps://queauto.ruhttps://houserich.ruhttps://leostroi.ruhttps://sedoauto.ru https://computertip.ru https://houseleux.ruhttps://holdcomputer.ru
https://qualcomp.ru

Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski

Program„Wiem, dlatego działam – profilaktyka chorób układu krążenia w Powiecie Gryfickim" trafił wczoraj do Brojc.

Lekarze z Zespołu Lekarzy Rodzinnych „Wysoczańscy”, dietetycy a także pielęgniarki wraz z pracownikami Powiatu Gryfickiego odwiedzili wczoraj (13.06) brojecki park by propagować profilaktykę układu krążenia. 
 
- Cieszę się, że program działa i trafia również do mniejszych miejscowości naszego powiatu. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym spotkaniem w Gminie Brojce będzie nas coraz więcej. – powiedziała Radna Powiatu Gryfickiego Lilia Przybysławska. 
 
Upał nie odstraszył mieszkańców; szczególnie wiele radości mieli najmniejsi mieszkańcy. W rolę animatora wcielił się pan Tomasz Krupecki, na co dzień redaktor Superportalu24. Po zabawach i grach przyszedł czas na coś słodkiego. Być może czekolada nie cieszy się opinią produktu chroniącego serce, jednak w przepisach zaprezentowanych przez dietetyków i speców od zdrowego żywienia stała się największym hitem stoiska ze zdrowym żywieniem. Odrobinie gorzkiej czekolady wraz z żurawiną i nasionami amarantusa nie dało się oprzeć nikomu. 
Poza badaniami EKG, poziomu BMI i ciśnienia, dużym zainteresowaniem cieszyły się porady dietetyczne. Jak podkreślają prowadzący konsultacje nie sztuką jest głodówka. 
- Najgorsze co można zrobić to zacząć głodówkę by schudnąć, bezpieczne odchudzanie to ok. pół kilo na tydzień  - wyjaśnia pani Monika, prowadząca porady dietetyczne.