Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKO Bank Polski
W dniu 30.08 mieszkańcy gminy Brojce mieli okazję pobawić się na zorganizowanych u siebie dożynkach.
 Święto plonów stało się dobrą okazją do podsumowania dorobku wszystkich sołectw i lokalnych samorządowców. Nie dało się nie zauważyć, że nie wszystkie sołectwa zdecydowały się wystawić swoje stoiska. Na szczególną pochwałę zasługuje wystrój oraz serdeczność i gościnność stoiska przygotowanego przez sołectwo Brojce. 
 
Zbliżają się wybory samorządowe. Zapytaliśmy ludzi o preferencje wyborcze. Najciekawszej i dającej do myślenia odpowiedzi udzieliła pani Alina, mieszkanka Brojc: „Wójtem musi zostać taki co nie wyliże całej miski”. Odpowiedź co prawda była humorystyczna jednak trzeba przyznać, że ludowe przysłowia mają w sobie dużo prawdy.
 

Komentarze  

+5 #3 wyborca 2014-09-07 09:21
Na jedenaście sołectw stoiska zrobiło tylko jedno!!! O czymś to świadczy wobec Wójta Gminy Brojc - Wotum nieufności wobec Wójta!!! Czas Panie Wójcie rozstać sie z mieszkańcami z honorem!!! - Jak bynajmniej wie Pan co to oznacza.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+10 #2 mistrz 2014-09-01 07:44
Najlepszy cytat roku! padłem. Na kwejka to!!!!!!!!!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #1 Gawron 2014-09-01 07:41
A takie niektóre otyłe pasibrzuchy to potrafią całą potrawę łącznie z drewnianą miskę spałaszować i jeszcze mówić wszystkim naokoło, że to nie oni zjedli...
Cytować | Zgłoś administratorowi