Nowości
Uwaga: Portal niebawem przejdzie gruntowną przebudowę. Będzie wiązało się to z przerwą w funkcjonowaniu.
PKOBPTrzebiatow

Cmentarz w Lewicach uporządkowany

To już trzecia ewangelicka nekropolia uporządkowana z inicjatywy Stowarzyszenia Historycznego Pamięć i Tożsamość. Cmentarz w Lewicach (gm. Trzebiatów) nie wymagał większych prac porządkowych z uwagi na jego umiejscowienie i czytelny układ mogił.

Sute dożynki w Gminie Brojce za nami.

Smaczne przekąski, kolorowe stoiska i taneczna muzyka  - tego wszystkiego nie mogło oczywiście zabraknąć podczas tegorocznych Dożynek Gminy Brojce. Wójt Gnosowski potwierdza swoją kandydaturę do Sejmu z listy PSL

Społeczna akcja porządkowania cmentarza w Mołstowie

Zamiast wyciągania rąk po dotację, wyciągnęli swoje narzędzia. Zamiast pytać „a po co?”, zaczęli pracować. Zamiast mówić „to nie nasze”, stwierdzili „to nasza wspólna przestrzeń kulturowa, którą odziedziczyliśmy i musimy o nią dbać”.

Подробнее на сайте: https://newsplain.ruhttps://newscatch.ruhttps://unonews.ruhttps://principalnews.ruhttps://newsfire.ruhttps://newsentire.ruhttps://newsdeliver.ru https://dashnews.ru https://bundlenews.ruhttps://hundrednews.ruhttps://foremostnews.ru https://allnightnews.ru Go to top of pagehttps://mirrornews.ru https://stacknews.ruhttps://newsdone.ru

W Gminie Brojce oznaczono pomniki wojenne

Realizując drugi ze zdobytych grantów Fundacji Banku Zachodniego WBK, członkowie Stowarzyszenia Historycznego Pamięć i Tożsamość  oznaczyli tablicami informacyjnymi pomniki wojenne w Brojcach

W Brojcach powstała szachownica plenerowa

W grudniu informowaliśmy Państwa, że w Brojcach mają być zrealizowane dwa granty Fundacji Banku Zachodniego WBK. Obie inicjatywy zmierzają właśnie do finału.

Bezpłatny program badań zawitał do Gminy Brojce

Program„Wiem, dlatego działam – profilaktyka chorób układu krążenia w Powiecie Gryfickim" trafił wczoraj do Brojc.

Noc Muzeów w brojeckim kościele

W piątek 15 maja 2015 r. w kościele parafialnym w Brojcach odbyło się pierwsze brojeckie spotkanie z historią zorganizowane w ramach Europejskiej  Nocy Muzeów.

Brojce wygrywają dwa kolejne granty

W dniu 15 grudnia 2014 roku został rozstrzygnięty konkurs „Tu mieszkam, tu zmieniam”, zorganizowany przez Fundację Banku Zachodniego WBK.

Nowe stowarzyszenie na terenie powiatu

W dniu 21 listopada 2014 roku została zarejestrowana nowa organizacja społeczna działająca m.in. na terenie Powiatu Gryfickiego. Stowarzyszenie Historyczne „Pamięć i Tożsamość”.

"Być zawsze między ludźmi" - rozmowa z Tomaszem Antonykiem kandydatem na Wójta Gminy Brojce

Zapraszamy do zapoznania się z treścią rozmowy z Tomaszem Antonykiem –kandydatem na stanowisko Wójta Gminy Brojce.